Bestsellery Empiku 2022. Doda ocenzurowana przez TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki

Za nami gala Bestsellery Empiku 2022, jednak dzisiaj o tym wydarzeniu mówi się nie w kontekście nagrodzonych, a skandalu, jakim niewątpliwie było ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki.

Multimedia

Doda ocenzurowana przez TVN! Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki

Poznaliśmy Bestsellery Empiku 2022. Jednak dzisiaj mało kto mówi o tym, kogo nagrodzono, a tematem numer jeden jest niewątpliwy skandal, jakim śmiało można nazwać ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN!

Honorata Skarbek zdecydowała się na osobiste wyznanie. „Wszystko przez ostatnie lata toczyło się u mnie wokół uzależnień”Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że od lat Doda jest - delikatnie mówiąc - niemile widziana w telewizji TVN, ale chyba nikt się nie spodziewał tego, co wydarzy się podczas telewizyjnej emisji Bestsellerów Empiku 2022 na antenie TVN. Doda pojawiła się na scenie, aby razem z Marią Sadowską odebrać nagrodę za film „Dziewczyny z Dubaju". I się zaczęło. Chyba nikt nie przewidział, że Sadowska poprosi, aby Doda pojawiła się z nią na scenie i gdy Dorota Rabczewska chciała zabrać głos, aby podziękować za to wyróżnienie, to... zagłuszono ją sygnałem muzycznym, aby nie mogła zabrać głosu.

Doda zadała szyku. Wszyscy na nią patrzyli!Zobacz więcej

Widać było, że nawet wręczający nagrodę w kategorii filmowej, czyli Sonia Bohosiewicz i Piotr Trojan, byli w ogromnym szoku i nie wiedzieli, co powiedzieć.

Tę swoistą cenzurę skomentowała Doda w rozmowie z Przeambitni.pl. Wokalistka powiedziała:

Nic nie powiedziałam i zostałam po prostu potraktowana jak niechciany gość. (...) Pomyślałam, że w sumie nie musiałam zrobić nic, aby wszystkim pokazać, z czym się mierzę. (...) Trzeba być głuchym i ślepym, aby nie wiązać tego z moją sytuacją w TVN.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Doda wie że to (gość)

  Zydowskie gówno

  08.02.2023 16:39
 • ela (gość)

  brawo TVN, to nagroda dla reżysera, Doda pomyliła imprezy

  08.02.2023 15:51
 • Sara (gość)

  Doda zasłoniłaby biust

  08.02.2023 14:33
 • Weronika (gość)

  Empik tvn jedno dno Zalewski obraził Ministra Czarnka obraził wszystkich przy tuszy Tolerancja według tvn

  08.02.2023 14:32
 • Góra (gość)

  W górę krzesła i ***** tvn!!!

  08.02.2023 10:01
 • Gala (gość)

  Bezczelnie i na siłę pcha się tam, gdzie jej nie chcą, a potem udaje, że to ona dostała nagrodę. Przecież to była statuetka dla Marii Sadowskiej. Żenada!

  08.02.2023 09:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×