Bestsellery Empiku 2022. Doda ocenzurowana przez TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Za nami gala Bestsellery Empiku 2022, jednak dzisiaj o tym wydarzeniu mówi się nie w kontekście nagrodzonych, a skandalu, jakim niewątpliwie było ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki.
Za nami gala Bestsellery Empiku 2022, jednak dzisiaj o tym wydarzeniu mówi się nie w kontekście nagrodzonych, a skandalu, jakim niewątpliwie było ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki. Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA
Za nami gala Bestsellery Empiku 2022, jednak dzisiaj o tym wydarzeniu mówi się nie w kontekście nagrodzonych, a skandalu, jakim niewątpliwie było ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN. Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki.

Doda ocenzurowana przez TVN! Nie dano jej dojść do głosu! Jest komentarz wokalistki

Poznaliśmy Bestsellery Empiku 2022. Jednak dzisiaj mało kto mówi o tym, kogo nagrodzono, a tematem numer jeden jest niewątpliwy skandal, jakim śmiało można nazwać ocenzurowanie Dody przez telewizję TVN!

Nie jest tajemnicą, że od lat Doda jest - delikatnie mówiąc - niemile widziana w telewizji TVN, ale chyba nikt się nie spodziewał tego, co wydarzy się podczas telewizyjnej emisji Bestsellerów Empiku 2022 na antenie TVN. Doda pojawiła się na scenie, aby razem z Marią Sadowską odebrać nagrodę za film „Dziewczyny z Dubaju". I się zaczęło. Chyba nikt nie przewidział, że Sadowska poprosi, aby Doda pojawiła się z nią na scenie i gdy Dorota Rabczewska chciała zabrać głos, aby podziękować za to wyróżnienie, to... zagłuszono ją sygnałem muzycznym, aby nie mogła zabrać głosu.

Widać było, że nawet wręczający nagrodę w kategorii filmowej, czyli Sonia Bohosiewicz i Piotr Trojan, byli w ogromnym szoku i nie wiedzieli, co powiedzieć.

Tę swoistą cenzurę skomentowała Doda w rozmowie z Przeambitni.pl. Wokalistka powiedziała:

Nic nie powiedziałam i zostałam po prostu potraktowana jak niechciany gość. (...) Pomyślałam, że w sumie nie musiałam zrobić nic, aby wszystkim pokazać, z czym się mierzę. (...) Trzeba być głuchym i ślepym, aby nie wiązać tego z moją sytuacją w TVN.

Co o tym sądzicie?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn