"Bez Ściemy" odcinek 2. Lekarze oceniają filmy i seriale medyczne! Dlaczego filmowcy tak często ściemniają?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Piotr chce budować roboty i inteligentne protezy, marzy też by zostać pilotem. Michała kręci film, swoimi produkcjami chwali na się na youtubie. Pasje realizują „po godzinach”, na co dzień leczą ludzi. Piotr jest neurochirurgiem. Michał lekarzem rodzinnym. Sprawdźcie 2. odcinek programu "Bez Ściemy"!

"BEZ ŚCIEMY" - NOWY PROGRAM, W KTÓRYM PUNKTUJEMY FILMOWE KITY!

Piotr Wawrzkiewicz i Michał Domaszewski poznali się w łódzkim akademiku. Studiowali na wydziale wojskowo – lekarskim. Po zajęciach kręcili amatorskie filmy. Piotr parodiował w nich Gwiezdne Wojny, Michał wczuwał się w klimat lat 80tych, kręcąc serial „Brudny Henryk”.

Kiedyś obejrzałem w TV program o amerykańskim oddziale ratunkowym. Pamiętam jak trafił tam do szpitala mężczyzna z nożem wbitym w głowę, prawie po rękojeść. Neurochirurdzy usunęli ciało obce, a pacjent wyszedł ze zdarzenia bez większego uszczerbku. Wtedy pomyślałem, że to właśnie chcę robić - wspomina Piotrek, który z podobnymi przypadkami mierzy się podczas dyżurów w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Wawrzkiewcz i Domaszewski chcą zawojować świat. Póki co w świetnym stylu rozprawiają się z filmowymi kitami w naszym nowym programie „Bez Ściemy”. Jako eksperci wytykają wtopy w filmach i serialach medycznych. Ich wiedza oraz pikantne komentarze sprawiają, że nie będziecie chcieli oderwać się od ekranu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn