"Big Brother 2". Mateusz naśmiewał się z nieżyjących rodziców Kamila! Zostanie w końcu wyrzucony z programu?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Mateusz z "Big Brother 2" znowu wystawia cierpliwość widzów i Wielkiego Brata na próbę. Niepokorny uczestnik w skandaliczny sposób próbował kolejny raz dopiec Kamilowi. Tym razem naśmiewał się z jego nieżyjących rodziców. Czy Mateusz Sławiński zostanie w końcu ukarany za swoje zachowanie? Widzowie domagają się wyrzucenia go z programu!

"Big Brother" - skandaliczne zachowanie Mateusza Sławińskiego

Mateusz Sławiński po raz kolejny przekroczył granice dobrego smaku. Uczestnik, o którym głośno było już za sprawą m.in. próby rozładowania napięcia seksualnego czy odsłonięcia piersi Malwiny Ha, wziął tym razem na celownik Kamila Lemieszewskiego, którego od kilku dni próbuje wyprowadzić z równowagi.

We wtorek (19.11) Mateusz w chamski sposób zaczął insynuować, że Kamil nie zna języka angielskiego, a następnie naśmiewał się z jego nieżyjących rodziców. Dalej było jeszcze gorzej.

Masz problem ze stawaniem ch…, dlatego cię baba zostawiła dla lesbijki. Ty impotencie – mówił Sławiński.

Widzowie i uczestnicy 1. edycji "Big Brothera" komentują zachowanie Mateusza

Kamil starał się zachować spokój, ale w rozmowie z Wiktorem przyznał, że -w normalnym świecie bym mu po prostu zaje… w mordę. Skandaliczne zachowanie Mateusza z „Big Brother 2” nie umknęło widzom, którzy mają już dość jego chamstwa i kolejny raz domagają się wyrzucenia go z programu!

Mateusz już dawno przekroczył granice ludzkiej godności i moralności. Za mniejsze przewinienia wyrzucaliscie czyżby Mateuszek został pupilkiem Wielkiego Brata i dostał ciche przyzwolenie na takie chamskie zachowanie.

Słabe, jedni wylatuja za papierosa, a patologia siedzi i obraża innych bezkarnie. Normalny czlowiek nie ma ochoty słuchać tych wulgaryzmów.

Konflikt Mateusza z Kamilem z każdym dniem przybiera na sile. Karygodne zachowanie Sławiny odnotowali już uczestnicy 1. edycji "Big Brothera". Igor Jakubowski napisał, że wstydzi się swojego udziału w tym programie. Angelika Głaczkowska podziwia Kamila za cierpliwość.

Powiem tak: dla mnie rodzina – rodzice to świętość… Podziwiam Kamila, że nie dał Mateuszowi, najprościej mówiąc, w ryj za te słowa i tyle – napisała Angelika Głaczkowska.

Chyba zaczynam się wstydzić za mój udział w tym programie. „Big Pato”, a nie „Big Brother”! Z tego, co wiem, Kamila rodzice nie żyją, a tu pociski o jakieś meliny itp. Grubo to za mało powiedziane. Chamsko, to jak na temperaturę 45 stopni powiedzieć, że ciepło! Ludzie o ludzkich wartościach piszą do mnie i pytają, co o tym sądzę… Już wiecie! Jestem, jaki jestem, ale szacunek do drugiej osoby, a już na pewno do zmarłych, jest moją podstawą życia w społeczeństwie. Nie chciałem się mocno wdrażać w drugą edycję, ale piszecie do mnie tyle wiadomości, że czuję się zobowiązany zabrać głos – napisał Igor Jakubowski.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn