"Big Music Quiz". Będą nowe odcinki? Sławomir i Kajra odpowiadają! [WIDEO]

"Big Music Quiz" to wiosenna nowość Telewizji Polskiej, w której w role prowadzących wcielili się Kajra i Sławomir. Czy program powróci jesienią? Zapytaliśmy, czy powstaną nowe odcinki!

Multimedia

"Big Music Quiz" w piątki o godz. 21:30 w TVP1! - sprawdź program tv

"Bi Music Quiz" to program, w którym dwie drużyny złożone z czterech gwiazd muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością muzyki popularnej i… poczuciem humoru. Show prowadzi Sławomir, a pomaga mu jego żona, Kajra.

Nie tylko "Miłość w Zakopanem"! Sławomir Zapała jest aktorem! Gdzie zagrał? [GALERIA]Zobacz więcej

Zakończyły się już zdjęcia do pierwszego sezonu "Big Music Quiz". W odcinkach, które mogliśmy oglądać wiosną pojawiła się cała masa znanych i lubianych osób. W show udział wzięli m.in. Joanna Kurowska, Mateusz Banasiuk, Kasia Moś, Antek Królikowski, Katarzyna Bujakiewicz, Magda Steczkowska, Agnieszka Włodarczyk, Izabella Krzan, Kasia Cerekwicka i Grzegorz Halama.

- Często uczestnicy nas zadziwiają. Musimy ich z Kajrą hamować, kiedy udzieli się im ten duch rywalizacji i dobrej zabawny. To nas bardzo cieszy - wskazuje Sławomir. Czy powstanie kolejna seria "Big Music Quiz"?

Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • on_ (gość)

    wiekszego pajaca jak ten Slawomir to chyba w Polsce nie ma , błazen zaspiewal 2 pioseniki i wielki gwiazdor . Łysy pajac z wasem - porazka

    17.08.2018 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×