"Bitwa na głosy" bez zespołu Kozidrak

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Po raz kolejny gusta publiczności i widzów minęły się.

Po zakończeniu występów, jako najsłabsze zespoły jurorzy ocenili ekipę Ewy Farnej - to typ Alicji Węgorzewskiej, Beaty Kozidrak - Wojciech Jagielski oraz Piotra Rubika- Kasia Zielińska. Titus nie starał się typować przegrywającego, a tylko chwalił zespół Tomsona i Barona.

Zresztą zespół olsztynian był gwiazdą sobotniego programu. Ekipa wykonała "If I'aint got you" Alicii Keys i zachwyciła wszystkich.

CZYTAJ TAKŻE:
ROBERT GAWLIŃSKI ODPADŁ Z "BITWY NA GŁOSY"
JULA TRZYMA KCIUKI ZA EWĘ FARNĄ

  • Zatkało mnie. To był naprawdę spójny czysty, szlachetny występ. Tydzień temu zachwyciłam się Moniką, ale to samo mogę powiedzieć o Joasi, Eli - oceniła Węgorzewska.
  • To był najlepszy numer od początku "Bitwy na głosy"- Zielińska.
  • Ja się w całej pełni muszę zgodzić z tą piękną i znakomitą aktorką. Prześlicznie zaśpiewane, moje czarne okrutne serce poruszyło się - Titus
  • Tomson i Baron po prostu wstrzyknęliście swój talent w żyły uczestniczek - zakończył ocenę Wojciech Jagielski.

Czy trudno się dziwić, że na tym tle inne występy wypadły blado? Tym bardziej, że zespół Ewy Farnej zmierzył się "Billie Jean" Michaela Jacksona... Naprawdę trzeba pomysłu albo odwagi, by się zmierzyć z takim hitem. Pomysłu nie było...

  • Ten występ to było jak ferrari z silnikiem od lanosa - podsumował Jagielski.

Nie zachwyciły swoimi występami drużyny Piotra Rubika, Andrzeja Piasecznego, Beaty Kozidrak, Libera... Do poziomu ekipy Tomsona i Barona dopasowała się tylko otwierająca program ekipa Juli, która zaśpiewała "Skrzydlate ręce" Eneja.

CZYTAJ TAKŻE:
TEN ODCINEK "BITWY NA GŁOSY DLA JULI
2 MILIONY DLA GWIAZD "BITWY NA GŁOSY"

  • Fantastycznie - oceniła Zielińska.
  • Piosenka super, dla mnie cacy a Justyna głos super - Jagielski.
  • Justyna - pycha barwa głosu, Jula daj jej więcej pośpiewać a będzie dobrze - Titus.
  • Jula brawo i dziękuję ci za wybór utworu - Węgorzewska.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn