Bitwa na głosy, odcinek drugi. Kto zdobędzie immunitet?

W drugim odcinku zmierzą się zespoły Beaty Kozidrak, Juli, Roberta Gawlińskiego i Libera.

Multimedia

Ewa Farna i jej zespół są bezpieczni w trzecim odcinku! Kto tym razem zdobędzie immunitet? Wokalną walkę skomentują: Katarzyna Zielińska, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Wojciech Jagielski oraz Tomasz "Titus" Pukacki.

Które własne hity gwiazdy wykonają z zespołami? Jaki repertuar wybrali dla swoich podopiecznych? Kto dostanie pierwszą solówkę? Okrzyki fanów i muzyczne szaleństwo na scenie? To zaprezentuje zespół Beaty. Z kolei romantyczny nastrój i świece pojawią się podczas występu grupy Libera. Demonicznie, mrocznie i tajemniczo - to zapowiedź numeru drużyny Roberta. A dla kontrastu, Jula zabierze swoją szesnastkę w klubowy i pełen kolorów świat.

Wybierając swoje zespoły artyści wzruszali się, denerwowali i złościli razem z przesłuchiwanymi. Zanim jednak przystąpili do wyboru szesnastu zdolnych ludzi, wybrali się na spacer po bliskich im miejscach i opowiedzieli swoje życiowe historie. Robert Gawliński zabrał ekipę na warszawską Pragę, Beata Kozidrak, oblegana przez fanów, przeszła się po uliczkach Lublina, Jula wróciła do swojego liceum, a Liber odwiedził bardzo mu bliskie rodzinne strony. Tylko w "Bitwie na głosy" artyści zdradzą najgłębiej skrywane tajemnice. Dlaczego Beata Kozidrak chciała zostać baletnicą? Co Roberta Gawlińskiego łączy z Cyganami? Z kim Liber buszował w zbożu? Jak Jula zarabiała na studia?

Nowa odsłona kolejnych czterech zespołów! Gwiazdy i ich podopieczni zaśpiewają wspólnie na jednej scenie! Już w tę sobotę, o 20.10, w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×