"Bo we mnie jest seks". Kryzys w związku Marii Dębskiej i Marcina Bosaka? Aktorka publikuje wymowny wpis!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press
fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Maria Dębska i Marcin Bosak przechodzą małżeński kryzys? Takie doniesienia w ostatnich dniach obiegły portale plotkarskie. Aktorka, będąca gwiazdą filmu "Bo we mnie jest seks", postanowiła odnieść się do tych "rewelacji"!

Kryzys w związku Marii Dębskiej i Marcina Bosaka? Aktorka publikuje wymowny wpis!

Zaczęło się od zdjęcia. Jeden z tabloidów opublikował fotografie Marii Dębskiej, która tuż po premierze swojego najnowszego filmu "Bo we mnie jest seks" miała bawić się w jednym z warszawskich klubów ze znanym dziennikarzem muzycznym, Stanisławem Trzcińskim. I się zaczęło!

Kolejne portale zaczęły przedruk tych wieści, zaznaczając, że Maria Dębska i Marcin Bosak są po ślubie dopiero ponad rok. Zarówno Bosak, jak i Dębska, przez pierwsze dni nie komentowali w żaden sposób tych wiadomości, skupiając się jedynie na publikacji w mediach społecznościowych treści skupiających się wyłącznie na swojej zawodowej działalności.

Teraz jednak Maria Dębska nie wytrzymała i w sieci pojawił się bardzo wymowny wpis!

Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem. Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli. Peace!

[instagram]https://www.instagram.com/p/CWl3fS4LfIT/[/instagram]

Przypomnijmy, że w latach 2002 - 2018 Marcin Bosak był związany z aktorką Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów - Władysława (ur. 2008) oraz Jana (ur. 2012). Jak informowały media, małżeństwo Bosaka z Pikułą rozpadło się jeszcze w 2017 roku. Później aktor poznał Marię Dębską, u boku której zaczął pojawiać się publicznie w 2018 roku. 15 sierpnia 2020 roku para wzięła ślub w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Jednocześnie warto dodać, że w kinach możemy oglądać już film "Bo we mnie jest seks", w którym Maria Dębska wciela się w Kalinę Jędrusik. Jednocześnie ukazał się soundtrack, na którym Maria Dębska śpiewa piosenki Kaliny Jędrusik.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn