"BrzydUla". Maja Hirsch zaczynała jako chłopczyca, teraz to piękna i elegancka kobieta. Zobaczcie jak się zmieniała!

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Maja Hirsch w "BrzydUli 2" (2021)
Maja Hirsch w "BrzydUli 2" (2021) PHOTO: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS
Mało kto pamięta, że Maja Hirsch grała kiedyś w "M jak miłość" i wyglądała zupełnie inaczej! Od chłopczycy do eleganckiej Włoszki - tak zmieniała się Maja Hirsch. Zobacz jej stare zdjęcia!

Maja Hirsch - przemiana

Maja Hirsch dziś jest przez wielu serialomaniaków kojarzona głównie z rolą eleganckiej i czasami zimnej Pauliny Febo w "BrzydUli". Jednak jej pierwszą dużą rolą była ta w "M jak miłość!

W hicie TVP Maja Hirsch wcielała się w Izę, przyjaciółkę Małgosi (Joanna Koroniewska). Była typową chłopczycą, z krótko obciętymi włosami, ale z czasem przeszła przemianę. Iza wzięła nawet ślub, a jej bohaterka miała początkowo być lesbijką, zakochaną w swojej przyjaciółce! Aktorka dopiero po latach opowiedziała o tym i o tym, dlaczego odeszła z "M jak miłość".

Fajnie mi się pracowało z Aśką Koroniewską. Tam był taki jeden dziwny moment. Pani Łepkowska jak pisała scenariusz, to na początku ta Iza, którą grałam, nie było wiadomo czy ona coś do tej Aśki czuje, czy to jest tylko jej koleżanka. I pojawił się taki moment, kiedy w scenach miała być taka reakcja moja mocno erotyczna na tę postać, na tę moją przyjaciółkę. Ja w ogóle zostałam tym bardzo zaskoczona i nie wiedziałam co zrobić, jaką podjąć decyzję. (...) Poprosiłam, że ja tego nie chcę. I powiedziałam, że dla mnie i dla scenariusza lepiej by było, gdyby to nie było pokazane do końca - wyznała w wywiadzie dla portalu JastrząbPost.

Dopiero później pojawiły się kolejne role, na pewno przełomową była ta w "BrzydUli". Od początków swojej kariery aktorka, jak sama przyznaje, dużo schudła. Zapuściła włosy, nabrała pewności siebie i zachwyca!

Jak zmieniała się Maja Hirsch? Zobacz stare zdjęcia w naszej galerii!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn