"BrzydUla". Małgorzata Socha pokazała starszego brata. Wow! Jaki przystojniak

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Małgorzata Socha pokazała starszego brata. "Wow! Jaki przystojniak"
Małgorzata Socha pokazała starszego brata. "Wow! Jaki przystojniak"
Małgorzata Socha bawiła się w ubiegły weekend na ślubie swojej bratanicy. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciami z uroczystości, na jednym z nich pozuje ze swoim starszym bratem, Piotrem. Jak wygląda brat aktorki? To niezły przystojniak!

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej filmowych i serialowych wcieleń nie sposób zliczyć, ale do tych najważniejszych z pewnością zalicza się Violetta Kubasińska
z serialu "BrzydUla", który w 2020 roku powrócił na ekrany po 12 latach przerwy. Aktorka od 18 sezonów wciela się także w postać Ingi w serialu Polsatu "Przyjaciółki".

Małgorzata Socha pokazała starszego brata

W ostatni weekend sierpnia na profilu aktorki w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia ze ślubu jej bratanicy. Na jednej z fotografii widzimy jej starszego brata, Piotra. Okazuje się, że brat aktorki to niezły przystojniak!

Socha w wywiadzie dla magazynu "Pani" opowiadała kiedyś, że z bratem łączy ją niezwykła więź.

Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina - wspominała aktorka

Wiedzieliście, że Małgorzata ma tak przystojnego brata?

Źródło: TVN7/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn