"BrzydUla". Rafał Mohr w żałobie. Popularny aktor stracił najbliższą osobę

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"BrzydUla". Rafał Mohr w żałobie. Popularny aktor stracił najbliższą osobęFot. materiały prasowe AXN
"BrzydUla". Rafał Mohr w żałobie. Popularny aktor stracił najbliższą osobęFot. materiały prasowe AXN
Rafał Mohr jest w żałobie. Odtwórca m.in. roli Mirosława "Miro" Sopockiego w drugim sezonie "BrzydUli" poinformował na swoim profilu facebookowym o śmierci najbliższej mu osoby. Odeszła jego ukochana mama.

Rafał Mohr stracił mamę

Rafał Mohr to jeden z najpopularniejszych aktorów serialowych, filmowych i teatralnych. Widzowie znają go m.in. z filmu "Pitbull. Ostatni pies", "Kler" i seriali takich, jak "Archiwista", "Znaki" i "Pierwsza miłość".

Rafał Mohr bardzo dba o swoją prywatność i skupia się jedynie na pracy. Rzadko korzysta z mediów społecznościowych. Wczoraj zamieścił na Facebooku wzruszający post informujący o śmierci swojej mamy, która zmarła po długiej chorobie. Aktor napisał o swojej głębokiej wierze w to, że przebywa ona teraz w "lepszym świecie" i uczuciu wdzięczności za nauczenie go miłości i prawdy:

Odeszła moja Mama. Niestety nie wygrała tej walki. Po, jakby się wydawało polepszeniu stanu zdrowia, nastąpiło załamanie. I cisza..... Wierzę głęboko, że jest teraz w lepszym świecie. Jestem ogromnie wdzięczny za to, że miałem tak wspaniałą Mamę. Jestem wdzięczny, że nauczyła mnie prawdy i miłości. Będę o tym pamiętał wiecznie - napisał.

Do wpisu Rafał Mohr dołączył zdjęcia z mamą. Oto dwa z nich:

[facebook]https://www.facebook.com/Rafa%C5%82-Mohr-551433841607330/photos/pcb.4045578298859516/4045578145526198;post[/facebook]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn