Była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Jak przez lata zmieniła się Magda Femme? Czym się teraz zajmuje?

Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Ich rozstanie oraz jej odejście z zespołu "Ich Troje" były tematami głośno komentowanymi w mediach. Teraz wokalistka ma 50 lat i nareszcie jest naprawdę szczęśliwa. Jak zmieniła się i czym teraz się zajmuje? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Magda Femme to pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, którego poznała w prowadzonym przez niego lokalu z karaoke. Muzyk zaproponował jej, aby wstąpiła do jego zespołu. W 1995 rok grupa "Ich Troje" zaczęła funkcjonować. To kiedy Femme była jej częścią, powstał hit "A wszystko to...". W 1996 roku Magda i Michał zostali małżeństwem. Od samego początku kobiecie musiało być trudno. Wiśniewski nie pozwolił jej mówić, że są razem.

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy – powiedziała wokalistka w rozmowie z "Vivą!".

Małżeństwo Magdy Femme długo nie przetrwało. Artystka przyznała, że Wiśniewski znęcał się nad nią psychicznie. Muzyk miał grozić jej, że jeżeli odejdzie od niego, on zabierze jej wszystko. Zanim para rozwiodła się, mąż Femme na jej oczach już romansował ze swoją kolejną żoną – Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. W 2001 roku para rozstała się, a Magda przestała być częścią zespołu. Jak okazało się po latach, to Wiśniewski wyrzucił ją z "Ich Troje".

Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!Zobacz więcej

Magda Femme – jej życie bez "Ich Troje" i Michała Wiśniewskiego

Stosunki między Magdą Femme a Michałem Wiśniewskim po rozwodzie nie były dobre. Muzyk co jakiś czas w mediach oczerniał byłą żonę. W pewnym momencie twierdził, że ich małżeństwo rozpadło się, bo kobieta jest lesbijką. W 2006 roku doszło do chwilowego rozejmu i wokalistka koncertowała przez jakiś czas z "Ich Troje". Relacje między Wiśniewskim i Femme jednak nie poprawiły się na długo i do tej pory nie są najlepsze.

Wokalista myślała o karierze solowej, kiedy była jeszcze w "Ich Troje". Swoją pierwszą płytę "Empiryzm" wydała w 2000 roku. Później pojawiły się cztery jej albumy. Ostatni miał swoją premierę w 2014 roku. Była żona Wiśniewskiego cały czas zajmuje się zawodowo muzyką. Magda jest teraz w szczęśliwym związku z raperem Michałem Zawidzkim. Wokalistka jest również mamą. Co ciekawe, jej córka chciałaby pójść w ślady Femme. Już teraz ma za sobą pierwsze kroki w tym kierunku. Jakiś czas temu w Internecie pojawiła się jej piosenka "Poplątane myśli".

Jak wygląda teraz pierwsza żona Michała Wiśniewskiego? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Dzieci Michała Wiśniewskiego przez ich nietypowe imiona były ofiarami przykrych żartówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Jakby był normalny to byłoby dobrze. Co te baby widzą w tym pajacu?????

    09.09.2022 19:29
  • Bob (gość)

    Dał by se spokój z tymi żonami chwalić się nie ma czym

    23.10.2021 07:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×