cezary żak

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

"Ranczo". Serialowy fenomen bawił przez dekadę! Dużo się zmieniło od pierwszego odcinka. Przypominamy początku produkcji!

"Ranczo", chociaż swoją emisję zakończyło w 2016 roku, wciąż cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Jakiś czas temu zdobyło nagrodę Telekamer TeleTygodnia jako najlepszy serial 25-lecia! Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku serialu i jak na początku emisji wyglądali aktorzy? Sprawdźcie, jak rozpoczęło się "Ranczo"!

25.09.2022Ranczo

"Ranczo". Cezary Żak kiedyś i dziś! Tak się zmieniał jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w "Ranczu" udało mu się zrzucić 30 kg!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

22.08.2022Ranczo

"Ranczo". Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatki

Katarzyna Żak w swoim najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się sposobem, w jaki spędza wakacje. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem postanowiła odbyć rejs po morzu. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym na pokładzie motorówki. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Katarzyny Żak, porównując ją do nastolatki.

04.08.2022Ranczo

"Miodowe lata". Cezary Żak ma spore kłopoty! Mocno rozzłościł też swoich fanów! Nie darują mu tego?

Cezary Żak majówki 2022 nie będzie wspominał zbyt dobrze. Chyba nie spodziewał się, w jakie kłopoty może wpaść... paląc na swojej działce odpady. Fotoreporterzy "Super Expressu" udokumentowali, jak aktor pali odpady, a gęsty dym uprzykrzał odpoczynek jego sąsiadom. Teraz sprawą zajęła się policja! Do tego, mocno rozzłościł fanów "Miodowych lat"!

11.05.2022Miodowe lata

"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"

Katarzyna i Cezary Żakowie są jednym z lepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach podkreślali swoją miłość do siebie i niezwykłe porozumienie, jakie ich łączy oraz podobne poczucie humoru. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 r. Jak wspomina aktorka, już na etapie ślubu było wesoło - gdy przyszło do przysięgi, Katarzyna Żak zaczęła się śmiać!

14.03.2022Ranczo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×