"Chirurdzy" sezon 7. Polsat kontynuuje emisję premierowych odcinków o... absurdalnej porze! Czemu tak późno? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Telewizja Polsat kontynuuje emisję premierowych odcinków 7. sezonu serialu "Chirurdzy". Pora emisji serialu może jednak odstraszać. Czy późna godzina zniechęci fanów tego popularnego serialu do oglądania dalszych perypetii lekarzy z Seattle Grace Hospital?

Multimedia

"Chirurdzy" sezon 7. odcinek 1. w czwartek, 13 grudnia 2018; g. 02:00. Kolejne emisje - po dwa odcinki co tydzień, w czwartki; g. 01:00

Czy lekarze z Seattle Grace Hospital wrócą do pracy? Polsat rozpoczyna emisję premierowego, 7. sezonu „Chirurgów”. Tytułowi bohaterowie tego amerykańskiego przeboju telewizyjnego nieustannie zmagają się z sytuacjami ekstremalnymi. Ale trauma, jakiej doświadczyli – w emocjonującym finale poprzedniej serii, gdy szaleniec sterroryzował ich szpital, w mgnieniu oka zmieniła ich życie. Czy jeszcze kiedyś będą odnosić sukcesy na sali operacyjnej i… w sypialni? Czy znów będą mogli czerpać radość z rywalizacji o najciekawsze medyczne przypadki?

Minęło kilka tygodni od ataku. Wielu ich kolegów czy przyjaciół zginęło. Wszyscy, którzy przeżyli, mają Zespół Stresu Pourazowego. Dr Meredith Grey (Ellen Pompeo) i dr Derek Shepherd (Patrick Dempsey) są już po rekonwalescencji i chcieliby znów operować, ale psychiatra dr Andrew Perkins (w tej roli do obsady „Chirurgów” dołącza nowa gwiazda - James Tupper) zwleka z wydaniem zgody. Oboje są przekonani, że to nadopiekuńczość z jego strony.

TOP10 najpopularniejszych seriali zagranicznych o lekarzach [GALERIA]Zobacz więcej

Pierwsze wystąpienie ordynatora Shepherda przed personelem po powrocie na chirurgię przybiera nieoczekiwany obrót – Derek rezygnuje z posady szefa na rzecz dr Richarda Webbera (James Pickens Jr.), bo dla niego kariera straciła sens. Natomiast Meredith milczy, zamiast zwierzyć się mężowi, że wtedy poroniła. Czy kiedykolwiek zostanie matką? Niektórzy sądzą, że decyzja dr Cristiny Yang (Sandra Oh) i dr Owena Hunta (Kevin McKidd), by jak najszybciej połączyć się węzłem małżeńskim, też nie jest objawem… ich zdrowia psychicznego.

Oni biorą ślub i zamierzają żyć razem długo i szczęśliwie. Gdy wydaje się, że nic też nie może popsuć związku dr Callie Torres (Sara Ramirez) i dr Arizony Robbins (Jessica Capshaw), inne rozpadają się. Dr Miranda Bailey (Chandra Wilson) rzuciła przystojnego anestezjologa i znów jest samotną matką. Dr Alex Karev (Justin Chambers) zerwał z dr Lexie Grey (Chyler Leight) i biega po szpitalu z pociskiem w piersi, bo, jego zdaniem, to seksowne. Dr Mark Sloan (Eric Dane) i dr Teddy Altman (Kim Raver) również są nieuleczalnymi singlami, bo stale dokonują niewłaściwych wyborów. Najmniej lubiana w tym gronie, pomimo urody - dr April Kepner (Sarah Drew) i najmłodszy przystojniak dr Jackson Avery (Jesse Williams) są dla siebie stworzeni, tylko jeszcze tego nie odkryli. Z czasem wszyscy znowu nauczą się czerpać radość z każdego szczególnie trudnego medycznego przypadku. Jak ułożą się ich dalsze losy i jakie podejmą wyzwania?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Od 10 czerwca 2019 nasz ulubiony serial „Chirurdzy” o zmienionej porze. Spotykają się od poniedziałku do piątku o godz. 17:45 w Polsacie. A po wakacyjnej przerwie znowu emitujemy o tej samej porze. Od 2 września 2019 serial „Pierwsza miłość” będzie o nowej porze. Serial w Wadlewie będzie emitowany godzinę wcześniej, czyli od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

  16.04.2019 18:01
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Dlaczego serial "Chirurdzy" jest o absurdalnej porze? No bo powinniśmy serial "Chirurdzy" wstawić w godzinach popołudniowych, np. o godz. 12:00, 13:00, 14:45 czy może nawet 17:00. Pojawiły się informacje, że emisję serialu "Chirurdzy" podamy od 25 lutego 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 14:45.

  03.01.2019 13:27
 • gość (gość)

  Chirurdzy 7 nowe odcinki w Polsacie od 13 grudnia 2018 roku sezon 7 nowy premierowy

  30.11.2018 17:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×