"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek w końcu się ożeni? Wiadomo, co się wydarzy w nowych odcinkach programu! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" wracają po wakacyjnej przerwie z nowymi odcinkami. Po dłuższej nieobecności do programu powróci ulubieniec widzów - Bandziorek! Mężczyzna wiedzie spokojne życie na Mazurach z Danusią. W związku pary zaczyna pojawiać się temat ich wspólnego ślubu. Z kolei "Tancerz" coraz gorzej znosi rozłąkę z żoną, przez co będzie starał się uratować swój związek na odległość. Co się jeszcze wydarzy?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - nowy sezon od niedzieli 9 października o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory już 22 edycji.

Robert "Tancerz" Uziel i Zuzia wciąż są razem? To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!Zobacz więcej

"Chłopaki do wzięcia" - Bandziorek w końcu się ożeni?

Tej jesieni zobaczymy 22. sezon serialu. A w nim tradycyjnie będziemy mogli śledzić losy kultowych bohaterów takich jak: Bandziorek, który dzięki Danusi ustatkował się, wiedzie spokojne życie i coraz częściej pojawia się temat ślubu. Pan Henio, który stracił głowę dla Pani Marysi, a ta coraz śmielej wprowadza swoje zasady na jego gospodarce. Czy Robert "Tancerz", który bardzo źle znosi rozstanie z żoną Zuzią i stara się znaleźć sposób jak uratować związek na odległość. Oczywiście znajdzie się też miejsce dla nowych kawalerów, którzy poszukując wyśnionej miłości, mają duże szanse stać się ulubieńcami widzów.

Streszczenia najnowszych odcinków "Chłopaków do wzięcia" publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Miłość Stefana rozkwita! Gwiazda programu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochanąZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Krysia (gość)

  Telewizja Polsat tylko chce zarabiać coraz więcej i średnio interesuje ją los tych biednych i pokrzywdzonych prze życie ludzi! Wiem,że są między nami i mają prawo do marzeń i szczęścia i nic mi do tego, ale żeby robić sobie jaja z tych nieszczęśników to głośno protestuję! Można im pomóc na milion sposobów, a gdy z tych związków urodzą się dzieci, to jakie będą? Czy ktoś pomyślał? Czy jest pewność,że sobie poradzą z wyzwaniami?

  06.10.2022 16:31
 • Matylda (gość)

  A świry nie mają prawa życia na naszej planecie!!wystarczy wiadomości obejrzeć!

  06.10.2022 09:56
 • Kasia (gość)

  Ludzie biedni którzy chcą sobie ułożyć życie!!a ci co ich wyśmiewają to są świrami!!!!

  06.10.2022 09:55
 • Kasia (gość)

  Ludzie biedni którzy chcą sobie ułożyć życie!!a ci co ich wyśmiewają to są świrami!!!!

  06.10.2022 09:55
 • Matylda (gość)

  A świry nie mają prawa życia na naszej planecie!!wystarczy wiadomości obejrzeć!

  06.10.2022 09:54
 • Kobieta (gość)

  Czy to świr, czy niepelnosprawny to każdy jest człowiekiem, oni też mają uczucia i marzenia, a że los obdarzył ich taka naturą to tylko żal takich, czasami ci niepełnosprawni są mondrzejsi i kulturalni od tych zdrowych,

  05.10.2022 07:08
 • Krystek (gość)

  Ten program to beznadzieja kto to wybrał taki h do programu dla śmiechu te cały andelek z tym facetem w kapeluszu i inni śmie hu warte niektórzy takiemaja wymagania że aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać szkoda czasu na ich oglądalność albo ta dziewczyna co by na golasa chodziła dziewczynami interesuje siei chłopami zenada jej wypowiedzi tak prostackie wstyd mi za nią ośmiesza się nic wiecej

  04.10.2022 18:19
 • Beata walimska (gość)

  Moim zdaniem ten program jest dla ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Czego dowodem jest jakiś,jego matka, bandziorek,ten cały andelek i jego brodaty kolega. Same świry.

  04.10.2022 11:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×