„Chłopaki do wzięcia”. „Disco Frodo” większość swojego życia spędził w szpitalu. Teraz robi teraz zawrotną karierę na TikToku

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Swego czasu widzowie „Chłopaków do wzięcia” mieli okazję poznać Krzysztofa, lepiej znanego pod pseudonimem „Disco Frodo”. Od pewnego czasu Krzysiek nie występuje już w programie. Jak dziś wygląda jego życie? Okazuje się, że były gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” robi teraz zawrotną karierę na TikToku!Polsat Play: Facebook "Chłopaki do wzięcia"
Swego czasu widzowie „Chłopaków do wzięcia” mieli okazję poznać Krzysztofa, lepiej znanego pod pseudonimem „Disco Frodo”. Od pewnego czasu Krzysiek nie występuje już w programie. Jak dziś wygląda jego życie? Okazuje się, że były gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” robi teraz zawrotną karierę na TikToku!Polsat Play: Facebook "Chłopaki do wzięcia" Polsat Play: Facebook "Chłopaki do wzięcia"
Swego czasu widzowie „Chłopaków do wzięcia” mieli okazję poznać Krzysztofa, lepiej znanego pod pseudonimem „Disco Frodo”. Od pewnego czasu Krzysiek nie występuje już w programie. Jak dziś wygląda jego życie? Okazuje się, że były gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” robi teraz zawrotną karierę na TikToku! Czy w końcu udało mu się znaleźć tą jedyną?

„Disco Frodo” z „Chłopaków do wzięcia” przez lata mierzył się z ciężką chorobą

Krzysztof przez lata był jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Pochodzący z Marysina pod Gnieznem sympatyczny 24-latek szczególnie zapadł w pamięci telewidzów. „Disco Frodo”, bo pod takim pseudonimem znany jest gwiazdor „Chłopaków do wzięcia”, od urodzenia mierzył się z poważną chorobą. Krzysiek cierpiał na łamliwość kości, przez co jest niskorosły. Od 12. roku życia większość czasu spędzał w szpitalu. Choroba sprawiła, że nie wspomina swoich młodzieńczych lat zbyt dobrze.

Dorastanie było bardzo ciężkie. Wystarczyło, że ktoś mnie przypadkowo popchnął, a miałem złamaną rękę czy nogę. Okres gimnazjum czy 4, 6 klasy przeleżałem w domu ze złamaną nogą czy ręką. Nie było miesiąca, w którym nie byłbym w szpitalu, na chirurgii. Dlatego moje relacje z dziewczynami ograniczyły się do minimum. Szukam takiej dziewczyny, która nie będzie się wstydziła wyjść ze mną na miasto, pokazać się koleżankom, rodzicom czy znajomym; szukam dziewczyny, która będzie mnie szanowała takim, jakim jestem. Jeśli spodobam się danej dziewczynie, to ona sama do mnie przyjdzie, jeśli będzie chciała. Nigdy nikogo nie zmuszałem do miłości i nie będę zmuszał - opowiadał w trakcie swojego udziału w „Chłopakach do wzięcia”.

Mimo iż „Disco Frodo” nie jedno w życiu wycierpiał, nie tracił pogody ducha, a widzom dał się poznać jako pogodny chłopak z niesamowitym poczuciem humoru. Fani programu nie tylko śledzili jego miłosne poszukiwania, ale także mieli okazję przekonać się o tym, że Krzysiek jest człowiekiem przepełnionym wieloma pasjami; od przejażdżek na quadzie po muzykę disco polo. Niestety od pewnego czasu „Disco Frodo” nie pojawia się już w programie. Do dziś poszukuje miłości.

„Disco Frodo” zamienił „Chłopaków do wzięcia” na TikToka

Jeszcze w trakcie trwania swojej przygody z programem, Krzysiek dał się poznać jako wielki entuzjasta mediów społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem starał się znaleźć miłość w „Chłopakach do wzięcia”. Rozpoznawalność, jaką przyniosły mu występy w programie sprawiła, że jego życie w Internecie zaczęła śledzić zawrotna ilość osób. Tylko na samym TikToku Krzyśka obserwuje ponad 100 tysięcy osób! Ponadto sława zdobyta na TikToku pozwoliła Krzyśkowi w 2022 roku zdobyć zaproszenie do jednego z odcinków programu „Bitwa tiktokerów” emitowanym na antenie TELE 5.

Do dziś „Disco Frodo” jest niezwykle aktywny na TikToku i regularnie zamieszcza przeróżne nagrania ze swoim udziałem, każdorazowo inkasując od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy polubień. Krzysiek najczęściej prezentuje internautom swoje taneczne i wokalne popisy. Nie brakuje również filmików, na których dzieli się z obserwującymi swoim nieszablonowym poczuciem humoru.

Zobaczcie w galerii, jak wyglądają popisy Disco Frodo na TikToku

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn