"Chłopaki do wzięcia". Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Jednym z najpopularniejszych uczestników obecnej edycji programu "Chłopaki do wzięcia" jest Tomasz, znany szerzej jako DJ Kaczor. Odkąd mężczyzna pojawił się w słynnych "Chłopakach", jego osoba budzi żywe zainteresowanie fanów programu. Ci ostatnio zauważyli, że DJ Kaczor wystąpił w programie, który od wielu miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje. Mowa o "Magii Nagości", w której uczestnicy umawiają się na randkę na podstawie oceny nagich ciał kandydatów.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

W najnowszej edycji "Chłopaków" widzowie mogą śledzić poczynania najsłynniejszych uczestników z poprzednich edycji takich jak: Jaruś, Sebastian "Jezus", Robert "Tancerz", Karina i Stefan, czy Pan Henio. Do programu powrócił również Tomasz, znany wśród widzów jako DJ Kaczor, którego pasją jest muzyka elektroniczna. Jak się okazuje, "Chłopaki do wzięcia" nie są jedynym programem, w którym gościł mężczyzna.

Popularny uczestnik w ogniu krytyki fanów programu. "Szuka parobka nie kobiety"Zobacz więcej

Popularny uczestnik rozebrał się przed kamerami! DJ Kaczor wystąpił w słynnym kontrowersyjnym show

Na jednej z facebookowych grup fanów "Chłopaków do wzięcia", ci zauważyli, że DJ Kaczor miał okazję wystąpić swego czasu w jednym z najbardziej kontrowersyjnych teleturniejów w Polsce - "Magia nagości. Polska". Program ten polega na wyborze partnera na randkę, na podstawie stopniowo odsłaniającego się nagiego ciała kandydata i eliminowaniu innych uczestników. Pierwotnie brytyjski format show doczekał się wielu zagranicznych wersji. Od 2021 roku widzowie mogą oglądać polską wersję "Magii nagości" na kanale Zoom TV.

Na grupie na Facebooku "Chłopaki do wzięcia - fani programu", widzowie programu zauważyli, że w 4. odcinku 2. sezonu "Magii nagości. Polska" wystąpił znany z "Chłopaków do wzięcia" DJ Kaczor. Jak się okazało, mężczyzna nie może zaliczyć występu w hicie Zoom TV do zbyt udanych, ponieważ kobieta szukająca partnera w programie, odrzuciła jego kandydaturę ze względu na zbyt szczupłą sylwetkę.

Jeśli chodzi o fanów "Chłopaków do wzięcia", to ci są mocno podzieleni w sprawie występu DJ Kaczora w "Magii nagości". Jedni gratulują mu odwagi wzięcia udział w nietypowym show, inni zaś krytykują go m.in. za "parcie na szkło".

Ale oni mają parcie na szkło. Masakra.

O matko do takiego programu widać że zdesperowany

Widzialem DJa w Magii Nagosci , po czesci ludzie maja odwage zeby pokazac sie publicznie na "waleta"

Wymaga to sporej odwagi 😉

Odwazny 😉 - możemy przeczytać w komentarzach na grupie "Chłopaki do wzięcia - fani programu" na Facebooku.

Zobacz galerię

Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? Co się jeszcze wydarzy? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Xxx (gość)

    Wejście tego debila

    22.05.2022 09:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×