"Chłopaki do wzięcia". Robert "Tancerz" Uziel i Zuzia wciąż są razem? To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Robert "Tancerz" Uziel to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna od pewnego czasu jednak nie jest "do wzięcia", bowiem widzowie byli świadkami jego ślubu z Zuzią. W ostatnim czasie jednak zaczęły się pojawiać głosy, ze małżeństw "Tancerza" i Zuzi się rozpadło. Zdjęcie, jakie znalazło się w sieci, nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Multimedia

Robert "Tancerz" Uziel i Zuzia wciąż są razem? To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

"Chłopaki do wzięcia" to program, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Dokumentalna telenowela, pokazująca życie samotnych mężczyzn, którzy często wręcz desperacko szukają miłości, stała się wielkim telewizyjnym przebojem. Niestety, niedawno zmarła współtwórczyni tej audycji, Irena Morawska.

Miłość Stefana rozkwita! Gwiazda programu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochanąZobacz więcej

Na przestrzeni lat w składzie "Chłopaków do wzięcia" zaszły spore zmiany, aczkolwiek widzowie do dzisiaj uwielbiają Jarusia oraz wspominają Ryśka "Szczenę" i Joanna Wielochę. Natomiast od długiego czasu jednym z czołowych bohaterów telenoweli jest Robert Uziel, który zwany jest "Tancerzem".

"Tancerz" znalazł miłość. Mężczyzna w programie poznał Zuzię, która została jego żoną. Razem bardzo ładnie się prezentowali, chociaż widzowie mieli wątpliwości, czy ten związek przetrwa. Wszystko przez to, że Zuzia często wyjeżdża z Polski do Niemiec, gdzie pracuje. W ostatnich miesiącach nawet pojawiły się doniesienia, że małżeństwo "Tancerza" i Zuzi to już przeszłość.

Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopakaZobacz więcej

CHŁOPAK DO WZIĘCIA ZNOWU JEST DO WZIĘCIA?

Teraz do plotek odnieśli się sami zainteresowani. Zuzia Uziel opublikowała w sieci zdjęcie... ze wspólnego urlopu z "Tancerzem"! Okazało się, że małżeństwo nie tylko ma się bardzo dobrze, ale zakochani postanowili razem spędzić czas w Bułgarii!

Fani są zachwyceni, że Robert i Zuzia wciąż są razem oraz cieszą się wspólnym szczęściem!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×