„Chłopaki do wzięcia”. Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie przypomina dawnego siebie! Już wyszedł z więzienia?

„Chłopaki do wzięcia” to wielki telewizyjny hit. Bohaterowie dokumentalnej telenoweli telewizji Polsat Play z pewnością sami nie spodziewali się, jaki wpływ na ich życie będzie miała ta audycja. Jednym z nich był Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który jakiś czas temu trafił do więzienia. Już opuścił mury zakładu karnego? Sprawdźcie, jak zmienił się „Szczena”!

Multimedia

Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie przypomina dawnego siebie! Już wyszedł z więzienia?

Program „Chłopaki do wzięcia” to prawdziwy fenomen. Dokumentalna opowieść o mężczyznach, którzy często rozpaczliwie poszukiwali miłości, stała się prawdziwym przebojem, a część uczestników show - czy tego chciała, czy nie - stała się celebrytami.

Dobrym przykładem tutaj Ryszard „Szczena” Dąbrowski, czyli drań, który ukradł matce rower, co widzimy w czołówce otwierającej program. Oj, Rysiek nie był w programie aniołkiem; wszyscy widzowie doskonale widzieli, jak pogrąża się w nałogu, ma ciężką rękę wobec swojej kobiety, źle odnosi się do matki i co jakiś czas trafia do zakładu karnego.

Marcin odziedziczył po zmarłym ojcu piękny dom! Utrzymanie takiego ogrodu to prawdziwa mordęgaZobacz więcej

Od kilku lat Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie jest już uczestnikiem „Chłopaków do wzięcia”, ale nie da się ukryć, że to właśnie z tym programem jest najmocniej kojarzony. Wielu obserwatorów było zadziwionych, gdy w 2021 roku „Szczena” otrzymał od Marcina Najmana propozycję walczenia w federacji MMA VIP, którą przyjął i wówczas zaczął trenować i zmieniać swoje życie! Wcześniej, razem ze swoją partnerką, Joanną Wielochą, doczekał się synka, małego Marcelka.

Niestety, to byłoby zbyt piękne, gdyby Rysiek zmienił się całkowicie i szybko okazało się, że nie rzucił całkowicie alkoholu na rzecz treningów. Podczas wywiadów nie raz wyglądał, jakby był pod wpływem alkoholu, aż w końcu... został aresztowany.

Smutne doniesienia na temat „Snajpera”. Nie jest już z Patrycją?Zobacz więcej

W wyniki interwencji policji, wywołanej awanturą domową, Rysiek i Asia stracili małego Marcelka, który trafił do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a później zapewne do tymczasowych opiekunów. Do dzisiaj nie wiemy, czy Asia i Rysiek odzyskali synka, chociaż Wielocha niedawno pokazała jego nowe zdjęcie.

Natomiast po Ryśku słuch zaginął. Jak w jednym z wywiadów, pod koniec 2021 roku, wyznał Dariusz Kosowski, „Szczena” został ponownie zamknięty w więzieniu. Musi odpokutować swoje występki. Czy wyszedł już na wolność? Nic na to nie wskazuje, więc zapewne Ryszard Dąbrowski dalej przebywa w miejscu odosobnienia.

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniał się Ryszard „Szczena” Dąbrowski!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jacek trawa (gość)

  Anna karaś z olesnicy ma dziecko z krewnym

  23.02.2023 09:20
 • Ja (gość)

  Nie widzę tu żadnej zmiany. Jakim idiotą był, takim jest, a nawet większym.

  08.02.2023 16:08
 • Olo (gość)

  Patologia

  08.02.2023 00:35
 • Filemon (gość)

  Nie pamiętam kto to powiedział... Kiedyś żeby dostać się do telewizji trzeba było coś umieć być kimś... dziś wystarczy pokazać cycki i być degeneratem i już masz szansę być "celebrytą"

  07.02.2023 21:53
 • nelka (gość)

  patologa ignerowac

  07.02.2023 09:46
 • Wiosna (gość)

  Czy nie ma już innych teamatów tylko patologia? Pokazywać margines i robić z tego hit a to dno!

  07.02.2023 08:19
 • max (gość)

  Patologia

  06.02.2023 14:24
 • mnich (gość)

  Czy nie ma już normalnych ludzi w tym kraju aby o nich pisać tylko takie coś ?Czy wspieranie Patusów jest teraz w modzie?Litości!!!Litości proszę !!!!!¡!!!!

  22.12.2022 21:11
 • Ja usz (gość)

  Czy nie ma bardziej pozytywnych postaci w tym byle serialu

  13.11.2022 21:15
 • Adam (gość)

  Po co o nim piszecie miał szansę zaprzepaścil i jest zerem

  13.11.2022 17:21
 • nelka (gość)

  taki psychol nigdy sie nie zmiania

  12.11.2022 11:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×