"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski opublikował zdjęcie z synem. W komentarzach burza!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski sławę zdobył dzięki polsatowskiej telenoweli dokumentalnej "Chłopaki do wzięcia", a ostatnio postanowił swoich sił spróbować w MMA. Niestety, jednak w ostatnich dniach o "Szczenie" było głośno z innego powodu; miał zostać zatrzymany przez policję za rzekome pobicie swojej partnerki oraz syna! Teraz celebryta przedstawia swoją wersję.

Multimedia

Ryszard "Szczena" Dąbrowski już w programie "Chłopaki do wzięcia" pokazał, że nie jest świętoszkiem. Kamera niejednokrotnie zarejestrowała jego nieodpowiednie zachowania wobec swojej partnerki, Joanny Wielochy. W jednym z odcinków mężczyzna nawet miał wprost powiedzieć, że ją bił. Później wyjaśniał, że powiedział to jedynie, aby podbić oglądalność programu.

Dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia" cała Polska poznała nie tylko Ryszarda, ale też wszystkie problemy "Szczeny", począwszy od alkoholizmu, po kolejne konflikty z prawem. Ostatnie miesiące jednak dawały nadzieję, że "Szczena" postanowił zmienić swoje życie. Marcin Najman zaangażował go do swojej federacji MMA VIP i Ryszard Dąbrowski zajął się treningami oraz walkami w klatce.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski twierdzi, że nie było żadnego pobicia. 38-latek boi się wyjść na ulicę! Zobacz więcej

"Szczena" zapewniał, że w jego życiu już nie ma miejsca na alkohol. Obietnice jednak pozostały wyłącznie obietnicami, teraz sam przyznaje, że doszło między nim a Joanna Wielochą do kłótni, którą z pewnością spotęgował alkohol. Mężczyzna nie przyznaje się do pobicia partnerki oraz syna i przedstawia własną wersję wydarzeń:

Słuchające mnie dokładnie dziś był u nas Policjant Marcel nie miał żadnego alkoholu we krwi ani żadnego złamania ani nic takiego zabrali go nam tymczasowo z powodu gdyż sobie trochę wypiliśmy a Asia miała kuratora po tym domu samotnej matki zwracam się do tych wszystkich portali które nie wiedzą a piszą okropne bzdury skasujcie te bzdury gdyż jeśli dalej będziecie mnie oczerniać skieruje sprawę na drogę postępowania sądowego dziś się dowiedziałem że mogę was oskarżyć za pisanie nie prawdy i tak zrobię gdy te wpisy będą dalej w sieci nawet już z adwokatem rozmawiałem na ten temat . My z Asią się nie byliśmy ani nikt nie bił Marcela po prostu zwykła kłótnia w związku i tyle a kto chce niech słucha bzdur które wypisują w internecie bo widzę że dużo osób wieży w te brednie co piszą na tym kończę to co miałem do powiedzenia tymczasem

Ryszard "Szczena" Dąbrowski aresztowany - zmarnował życiową szansę? Marcin Najman zabrał głos!Zobacz więcej

Teraz Ryszard "Szczena" Dąbrowski opublikował w sieci swoje zdjęcie z synem, małym Marcelkiem.

W komentarzach rozpętała się istna burza! Większość z wpisów jest tak wulgarna, że nie będziemy ich przytaczać. Widać, że fani "Chłopaków do wzięcia" nie zapomną tego wszystkiego Ryśkowi.

Twój sparingpartner?

Ooo damski bokser 🤮

szkoda dziecka

Trochę popiliśmy 🤦‍♀️ sorry ale, ani Ty, ani Aśka nie znacie umiaru w piciu więc nie dziwię się czemu dziecko trafilo do rodziny zastępczej. Na waszym miejscu bym się zaszyła, zmieniła podejście do życia i wtedy próbowała udowodnić przed sądem rodzinnym, że nadajecie się, aby sprawować władze rodzicielka nad maloletnim synem, ale pod nadzorem kuratorskim!

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Emma (gość)

  A co z panią Teresą Rysiek i Aśka to wiadomo że patologia

  03.11.2021 09:42
 • Przykra sprawa (gość)

  Taki obrót spraw był tylko kwestią czasu, ze względu na dobro dziecka im szybciej tym lepiej że tak się stało. W rodzinie zastępczej na pewno dziecku będzie lepiej. Oby tylko "kochający rodzice" lada chwila nie sprawili Marcelkowi rodzeństwa, które podzieliłoby jego smutny los.

  02.11.2021 20:09
 • Dokładne (gość)

  Riki tiki siala lala jak ten zegar zapierdala ..😂😂😂😂

  02.11.2021 15:13
 • Drywex MMA (gość)

  POMYSŁ Dobry na fame, ram pam pam 😉😂👊

  02.11.2021 15:12
 • X (gość)

  Rysiek TY szmato

  17.10.2021 19:33
 • Cinek (gość)

  Ten Marcel to się łobuz robi.

  17.10.2021 14:43
 • 🍄☂️🦇🎃 (gość)

  Ryszard ty draniu oddaj rower. A tak naprawdę to po im widać, że śmigło mu odpadło.

  17.10.2021 10:09
 • Virago (gość)

  Szczena jest ok to Marcel go zaczepia i denerwuje wraz z Aśką😁🙊🙈🙉👮‍♂️

  17.10.2021 09:17
 • Randori (gość)

  Zamiast zająć się własnym życiem i własnymi problemami większość osób atakuje ludzi po przejściach z problemami po co takie żałosne komentaże ludzie układają sobie życie na nowo a nikt nie jest idealny ani krystaliczny każdy z nas ma coś za uszami A cała afera jest rozdmuchana, żeby pomysł walki Marcina Najmana i Ryśka Dąbrowskiego miał prywatny podtekst a raczej chwytał za serce niby taka walka dobra że złem a to tylko zwykła bzdura i nic więcej ale mamy już darmową reklamę w mediach heeeeheeeeeherrrr Mają ludzie pomysł a inni się bużą śmiechu warte 😊

  17.10.2021 05:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×