"Chłopaki do wzięcia". Stefan ograniczył kontakty z Kariną? Jego nowa dziewczyna postanowiła zabrać głos. "Było ciężko"

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo przez lata słynęło ze swojej zażyłości oraz świetnych kontaktów, jakie między sobą utrzymywali. Czyżby jednak coś w tej kwestii się zmieniło? Słowa nowej dziewczyny Stefana, rzucają zupełnie inne spojrzenie na relacje Kariny ze Stefanem.

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory już 22 sezonów.

Bandziorek w końcu się ożeni? Wiadomo, co się wydarzy w nowych odcinkach programu!Zobacz więcej

Stefan ograniczył kontakty z Kariną?

Przez ostatnie lata widzowie "Chłopaków do wzięcia" mieli okazję oglądać m.in. Karinę i Stefana. Rodzeństwo dało się poznać widzom jako wyjątkowo zżyte i świetnie się ze sobą dogadujące. Czyżby jednak coś zmieniło się w tej kwestii, a Karina i Stefan już się tak dobrze ze sobą nie dogadują?

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Stefanowi udało się znaleźć nową dziewczynę - Aldonę. To właśnie na jednej z Facebookowych grup fanów programu, kobieta postanowiła zdradzić, jak obecnie jej zdaniem miałyby wyglądać relacje między rodzeństwem.

Aldona udostępniła na grupie zdjęcie, na którym widać, jak spędza czas ze Stefanem podczas ich wspólnego wypadu do Monachium. W komentarzach pod postem dociekliwa internautka postanowiła zapytać ją o to, jak będzie wyglądała ich sytuacja z Kariną, gdy zakochani powrócą już do kraju. Aldona postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Jej zdaniem Stefan miał już ograniczyć kontakt ze swoją siostrą. Co więcej, jej słowa wskazują, że wcale nie było to takie łatwe.

Kontakt z siostrą został ograniczony. Było ciężko naprawdę, ale się nie dałam. Przeżyłam z nią wiele, ale się nie poddam - wyznała Aldona na facebookowej grupie "Chłopaki do wzięcia bez hejtu".

Trzeba przyznać, że jej słowa brzmią dość niepokojąco. Myślicie, że faktycznie relacje Stefana i Kariny mogły ulec pogorszeniu?

Zobacz galerię

Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopakaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Bigdan (gość)

  Pierdo,,,,,znów manipulacja masami

  12.10.2022 16:10
 • Sylwia (gość)

  Karina się dała wygryźć coś ciężko uwierzyć

  09.10.2022 19:08
 • Kasia (gość)

  Siostra chciała zająć miejsce dziewczyny!!!!!

  09.10.2022 14:06
 • Obserwator (gość)

  Walka o schedę ?

  08.10.2022 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×