Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

Multimedia

21. akcja charytatywna „Choinki Jedynki”. Gwiazdy spotkały się przy sztalugach!

Program 1 Polskiego Radia po raz 21. zorganizował świąteczną akcję charytatywną pt. „Choinki Jedynki” na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Patronatem honorowym wydarzenie objęła małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda. Wraz z gwiazdami spotkała się w gmachu Polskiego Radia przy sztalugach, by namalować swoje interpretacje „Tajemnice Bożego Narodzenia”.

Zaskoczyła fanów małą rewolucją. Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie! Zobacz więcej

Prace, które wykonali artyści zostaną zlicytowane na radiowej antenie, a dochód z licytacji - przekazany na rzecz fundacji Anny Dymnej. Wśród gości, którzy chwycili za pędzle była m.in. Viki Gabor, Ida Nowakowska-Herndon z mężem Jackiem Herndonem, Maciej Musiał, Joanna Żółkowska, Paulina Holtz, Andrzej Rybiński, Michał Wiśniewski z córką Fabienne, członkowie kabaretu OT.TO, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Kasia Moś i Camila Andrea Pinzon.

Choinki Jedynki to nasza flagowa akcja charytatywna. Słuchacze Jedynki niejednokrotnie udowodnili, że są niezwykle wrażliwi, chętni do wsparcia i pomocy - cytuje słowa Marcina Kusego, dyrektora i redaktora naczelnego Programu 1 Polskiego Radia, serwis AKPA.

Gwiazdy spotkały się przy sztalugach! Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×