"Chyłka". Fani serialu mają powody do radości. Jednak zobaczymy kontynuację! "Chcemy naszym widzom dać coś jeszcze"

"Chyłka" należy do serialowych produkcji, które okazały się sporym sukcesem. Jej fani nie byli zadowoleni, gdy aktorzy poinformowali, że 5. sezon będzie ostatnim. Teraz okazało się, że widzowie nie pożegnają się jeszcze z tą historią. Player potwierdził, że powstaną nowe odcinki serialu.

Multimedia

"Chyłka" to serial oparty na twórczości Remigiusza Mroza. Książki, które stały się bestsellerami, przyniosły również spory sukces ekranizacji. Widzowie od samego początku przywiązali się do głównej bohaterki, w którą wcieliła się wyjątkowa Magdalena Cielecka. Niedawno aktorka poinformowała, że jej czas z "Chyłką" się kończy, a 5. sezon serialu będzie tym ostatnim. Jak się okazało, plany Playera jednak się zmieniły, a wielbiciele tej historii mają powody do radości.

Chyłka wciąż nie zna tożsamości Fahada i powodów jego powrotu do kraju. Co wydarzy się w ostatnim odcinku sezonu?Zobacz więcej

"Chyłka". Powstanie kolejny sezon

Sezon "Oskarżenie" miał być finałem serialu stworzonego przez serwis Player. Kilka miesięcy temu sama Magdalena Cielecka mówiła o zakończeniu przygody z tą produkcją. Aktorka podkreślała, że było to dla niej wyjątkowe doświadczenie zawodowe, ale potrzebuje pewnej zmiany i nowych ról.

Mam wrażenie, że już tak dużo dałam Chyłce i ona mnie, że już więcej nie mogę. I przede wszystkim muszę iść do przodu, brać nowe propozycje i pokazać się z zupełnie innej strony – słowa aktorki z rozmowy z Grażyną Słomką przytacza portal Wirtualne Media.

Przyszłość okazała się jednak zupełnie inna. Platforma Player zmieniła swoje plany. Ze względu na świetne wyniki i ogromne zainteresowanie serialem podjęto decyzję o stworzeniu kolejnego sezonu "Chyłki" mimo wcześniejszych informacji o zakończeniu produkcji.

"Chyłka" to serial, który pokochali widzowie Playera. To znakomita i dobrze zrealizowana produkcja, która z założenia miała się skończyć na pięciu sezonach. Jednak ze względu na znakomite wyniki oglądalności oraz świetne recenzje chcemy naszym widzom dać coś jeszcze, aby tym samym ukoronować emisję naszej flagowej produkcji – mówił portalowi Wirtualne Media Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający platformy Player.pl.

Na razie nie podano żadnych szczegółów związanych z dalszymi losami bohaterów serialu "Chyłka".

Na tym etapie nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dotyczących kontynuacji produkcji, ale na pewno o "Chyłce" nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Jestem przekonany, że zaskoczymy widza, ale więcej informacji podamy w odpowiednim czasie – dodał Gozdowski.

A wy czekacie na kontynuację tego serialu?

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bet (gość)

    Super czekam

    06.03.2022 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×