"Chyłka". Fani serialu mają powody do radości. Jednak zobaczymy kontynuację! "Chcemy naszym widzom dać coś jeszcze"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. media-press.tv
fot. media-press.tv
"Chyłka" należy do serialowych produkcji, które okazały się sporym sukcesem. Jej fani nie byli zadowoleni, gdy aktorzy poinformowali, że 5. sezon będzie ostatnim. Teraz okazało się, że widzowie nie pożegnają się jeszcze z tą historią. Player potwierdził, że powstaną nowe odcinki serialu.

"Chyłka" to serial oparty na twórczości Remigiusza Mroza. Książki, które stały się bestsellerami, przyniosły również spory sukces ekranizacji. Widzowie od samego początku przywiązali się do głównej bohaterki, w którą wcieliła się wyjątkowa Magdalena Cielecka. Niedawno aktorka poinformowała, że jej czas z "Chyłką" się kończy, a 5. sezon serialu będzie tym ostatnim. Jak się okazało, plany Playera jednak się zmieniły, a wielbiciele tej historii mają powody do radości.

"Chyłka". Powstanie kolejny sezon

Sezon "Oskarżenie" miał być finałem serialu stworzonego przez serwis Player. Kilka miesięcy temu sama Magdalena Cielecka mówiła o zakończeniu przygody z tą produkcją. Aktorka podkreślała, że było to dla niej wyjątkowe doświadczenie zawodowe, ale potrzebuje pewnej zmiany i nowych ról.

Mam wrażenie, że już tak dużo dałam Chyłce i ona mnie, że już więcej nie mogę. I przede wszystkim muszę iść do przodu, brać nowe propozycje i pokazać się z zupełnie innej strony – słowa aktorki z rozmowy z Grażyną Słomką przytacza portal Wirtualne Media.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CWVrtuMNHS4/[/instagram]

Przyszłość okazała się jednak zupełnie inna. Platforma Player zmieniła swoje plany. Ze względu na świetne wyniki i ogromne zainteresowanie serialem podjęto decyzję o stworzeniu kolejnego sezonu "Chyłki" mimo wcześniejszych informacji o zakończeniu produkcji.

"Chyłka" to serial, który pokochali widzowie Playera. To znakomita i dobrze zrealizowana produkcja, która z założenia miała się skończyć na pięciu sezonach. Jednak ze względu na znakomite wyniki oglądalności oraz świetne recenzje chcemy naszym widzom dać coś jeszcze, aby tym samym ukoronować emisję naszej flagowej produkcji – mówił portalowi Wirtualne Media Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający platformy Player.pl.

Na razie nie podano żadnych szczegółów związanych z dalszymi losami bohaterów serialu "Chyłka".

Na tym etapie nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dotyczących kontynuacji produkcji, ale na pewno o "Chyłce" nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Jestem przekonany, że zaskoczymy widza, ale więcej informacji podamy w odpowiednim czasie – dodał Gozdowski.

A wy czekacie na kontynuację tego serialu?

Źródło: TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn