"Co Ty wiesz o swoim dziadku?". Robert De Niro jako dziadek inny niż wszyscy [ZDJĘCIA+WIDEO]

Jest niewątpliwie jedną z najważniejszych osób w życiu każdego z nas. Ciepły, serdeczny, nierzadko przymyka oko na psoty wnucząt. Taki jest każdy dziadek. No, może prawie każdy…

Multimedia

Dick (Rebert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick postanawia zrobić z wnuka mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty - zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty.

Dick Kelly (Robert De Niro) to zdecydowanie dziadek inny niż wszyscy. Po śmierci swojej ukochanej żony postanawia wykorzystać resztę życia i bawić się do upadłego. Jego ulubione powiedzenie to: Fuck, fuck, fuck. I wanna fuck, a słowo c**ka potrafi odmienić przez przypadki obudzony w środku nocy. W scenariusz swoich rubasznych poczynań wpisuje swojego wnuczka Jasona Kelly (Zac Efron). Młodzieniec szykuje się do ślubu ze swoją perfekcyjną narzeczoną. Sam jest perfekcyjny. Zawsze idealnie ubrany – koszulka polo i dopasowany sweterek to jego znaki rozpoznawcze. W zestawianiu ze swoim dziadkiem wychodzi na nudziarza od góry do dołu ubranego w Abercrombie & Fitch. Może dziadek odmieni życie owego młodzieńca? Na pewno wywróci je do góry nogami.

"Co ty wiesz o swoim dziadku?" w kinach 22 stycznia 2016.

Komentarze

Skomentuj
  • ela (gość)

    okropny film ... wulgaryzmy bez przerwy... makabra

    07.02.2016 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×