"Cobra Kai 4". Nie tylko widzowie byli rozczarowani jakością "Karate Kid 3"! Ralph Macchio również nie był zachwycony

Dorota Cłapa
Dorota Cłapa
fot. materiały prasowe Netflix
fot. materiały prasowe Netflix
Przy okazji premiery 4. sezonu serialu "Cobra Kai", Ralph Macchio zdradził co myśli o 3. części "Karate Kid". Najwyraźniej nie tylko widzowie byli rozczarowani!

Ralph Macchio o "Karate Kid 3"

Pod koniec zeszłego roku na Netfliksie pojawił się 4. sezon serialu "Cobra Kai". Przy tej okazji, członkowie obsady chętnie udzielają wywiadów promujących nowe odcinki. Ralph Macchio, odtwórca roli Daniela LaRusso zarówno w serialu "Cobra Kai", jak i w filmach z serii "Karate Kid", w rozmowie z The Hollywood Reporter zdradził, co myśli o trzeciej odsłonie serii filmowej. Wygląda na to, że nie tylko fani byli rozczarowani filmem.

Nie byłem fanem tego, jak wypadło "Karate Kid 3". Czułem, że historia tylko się powtarza i nie jest rozwojowa dla LaRusso. A jeśli chodzi o sam etap produkcji, to było pisane raz w jeden sposób, a potem zmieniane na coś zupełnie innego. Nie była to płynna praca. W końcu były części mojej kreacji, których nie objąłem tak dobrze, jak w oryginale i pierwszym sequelu. Nie zamieszczam tego obrazu na górze mojego CV.

Jednocześnie aktor podkreślił, że film miał duży potencjał, a także, że otworzył wiele możliwości dla twórców serialu "Cobra Kai".

Jednak pomaga "Cobra Kai" stąpać naprzód, zwłaszcza w czwartym sezonie. Daje nam mnóstwo historii. W tworzeniu tej serii wspaniałe jest to, że twórcy znajdują sposoby, aby wziąć te wątki i pozwolić im ewoluować. Znajdują głębię dla postaci, które wtedy mogły zostać słabo napisane.

Serial "Cobra Kai" jest dostępny na Netfliksie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn