Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka zachwyca urodą! Maria Błaszczyk ma już 23 lata!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk przez długie lata uchodzili za małeństwo idealne. Przez długie lata grali razem w „Na Wspólnej”, ale ich prywatne drogi jakiś czas temu się rozeszły. Para doczekała się córki, która dzisiaj ma już 23 lata! Piękna Maria Błaszczyk zachwyca urodą! Zobaczcie sami!

Spis treści

Małżeństwo Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Ewa Gawryluk oraz Waldemar Błaszczyk to osoby, których raczej przedstawiać nie musimy. Ich twarze od lat są zakodowane w świadomości Polaków, a wszystko to za sprawą licznych ról serialowych i filmowych. Od lat Gawryluk i Błaszczyk grają też w jednym serialu, czyli „Na Wspólnej”.

Przed długie lata Ewa Gawryluk oraz Waldemar Błaszczyk sprawiali wrażenie jednego z najbardziej zgodnych i dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Niestety, w 2021 roku para postanowiła się rozstać po 22 latach małżeństwa! Obecnie układają sobie życie na nowo, a Ewa Gawryluk znowu randkuje.

Maria Błaszczyk to córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Owocem małżeństwa Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka jest córka, Maria Błaszczyk, która obecnie ma już 23 lata! Dziewczyna ma oryginalną pasję - makijaż. Ale nie chodzi tutaj o zwykły make-up, a o charakteryzację, jakiej nie powstydziliby się twórcy najlepszych horrorów! Aż dziw bierze, że Maria Błaszczyk nie zajęła się tym zawodowo, chociaż w wywiadzie z Plejadą przyznała, że o tym myślała. Ale finalnie postanowiła nie związać się z branżą, której życie poświęcili jej rodzice.

Przez długi czas chciałam nawet zostać charakteryzatorką, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że w Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam.

Maria Błaszczyk w tej samej rozmowie przyznała, że aktorką nigdy nie chciała być, a przebywanie przed kamerą ją peszy. Teraz Ewa Gawryluk, razem z piękną córką, pojawiła się w świątecznym programie Magdy i Lary Gessler pt. „Restauracja z Gwiazdami”..

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka zachwyca urodą! Maria Błaszczyk ma już 23 lata!
AKPA

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniała się Maria Błaszczyk!

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka zachwyca urodą! Ma...

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn