Córka Magdy Femme ma już 14 lat! Nel to prawdziwa kopia mamy! Młoda dziewczyna idzie w ślady matki

Magda Femme to pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, która niegdyś była również częścią zespołu Ich Troje. Ich związek się rozpadł, a byli małżonkowie nie szczędzili sobie gorzkich słów. Dziś mają poukładane życie - Femme w 2008 r. powitała na świecie córkę. Dziewczyna ma już 14 lat i jest żywą kopią mamy!

Multimedia

Córka Magdy Femme ma już 14 lat! Nel to prawdziwa kopia mamy

Magda Femme w 1996 r. została pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Po latach nie wspominała zbyt ciepło tego okresu. - Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje - przywołuje jej słowa serwis Jastrząbpost.

Michał Wiśniewski wziął ósmy ślub! Imprezę połączył z 50. urodzinami! Zdjęcia trafiły do sieciZobacz więcej

Dziś oboje układają sobie życie z dala od siebie. Magda Femme nagrała sześć albumów, a w 2008 r. powitała na świecie córkę Nel, związała się z raperem Michałem Zawidzkim. Ukochana córka wokalistki w tym tygodniu obchodziła urodziny, a dumna mama pochwaliła się dorastającą pociechą w mediach społecznościowych. Co ciekawe - Nel nie tylko jest do mamy podobna, ale także muzycznie uzdolniona! 14-latka ma już na koncie pierwszy singiel.

Wszystkiego co najlepsze skarbie :* Mamusia kocha 🥰🥳

Redakcja Telemagazyn również dołącza się do życzeń!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×