czadoman

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli. Boys, Masters i wielu innych artystów. Wielkie szaleństwo z gwiazdami disco polo

To kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem grono uwielbianych artystów zawitało do Stalowej Woli. To właśnie tam rozgrzali widzów dzięki największych hitom disco polo. Boys, Masters, Milano, Andre, Czadoman, Shazza i wielu innych wykonawców pojawiło się na scenie. Zobaczcie relację z tego ekscytującego koncertu!

24.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

"Jaka to melodia?". Gwiazdy disco polo i obsada "Na dobre i na złe" w specjalnych odcinkach! Kto jeszcze pojawi się w kultowym show?

Program "Jaka to melodia?" od 25 lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Od samego początku istnienia teleturnieju, nie brakuje chętnych do rozpoznawania utworów muzycznych na czas. W programie nagrywane są także odcinki specjalne. Tym razem udział w nagraniu specjalnych epizodów udział wzięły gwiazdy muzyki disco polo oraz obsada serialu "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie!

11.12.2021Jaka to melodia

"Twoja twarz brzmi znajomo". Świąteczny odcinek programu za nami! Triumfowali... Adam Strycharczuk, Czadoman, Katarzyna Skrzynecka oraz Gosia Andrzejewicz!

Święta to czas, kiedy jeszcze większą troską otaczamy tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapanowała wspaniała świąteczna atmosfera! Sprawdźcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku programu i kto tym razem okazał się najlepszy! Były zaskoczenia?

18.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Powstał świąteczny odcinek rozrywkowego hitu Polsatu! Krzysztof Ibisz współprowadzącym! Kiedy emisja?

Święta to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, przepiękne metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

03.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 12. s. 13. FINAŁ! Wygrał Czadoman jako Krzysztof Cugowski z Budki Suflera! Nie miał sobie równych?

Za nami finał 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To był niezapomniany odcinek. Uczestnicy udowodnili, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Były owacje na stojąco, łzy, wzruszenia i deklaracje o tęsknocie za wspaniałą przygodą, jaką był udział w programie. Kto wygrał "Twoja twarz brzmi znajomo" jesienią 2020?

08.11.2020Twoja twarz brzmi znajomo 13

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×