człowiek z magicznym pudełkiem

"Człowiek z magicznym pudełkiem" [RECENZJA]. Lepsze jutro już było? Oceniamy postapokaliptyczny film Bodo Koksa!

Bodo Kox to unikat w polskim kinie i jedna z najbardziej barwnych osobowości, co potwierdzają kolejne wywiady. Jego wyobraźnia wydaje się być nieograniczona, nie wspominając już o nietuzinkowym spojrzeniu na rzeczywistość. Reżyser długo kazał nam czekać na swój drugi profesjonalny pełnometrażowy film, ale opłacało się. "Człowiek z magicznym pudełkiem" śmieszy, przeraża oraz fascynuje. Sprawdźcie naszą recenzję.

02.06.2022Recenzja

"Człowiek z magicznym pudełkiem". Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widzieliście! Niezwykłe zdjęcia aktorów z nowego filmu Bodo Koxa! [ZDJĘCIA]

Bodo Kox – twórca wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”, najlepszego polskiego filmu MFF Camerimage, rozpoczyna pracę nad kolejnym projektem. Jego najnowszy film pt. „Człowiek z magicznym pudełkiem” to zaskakujący mariaż komedii i romansu w stylu „Zakochanego bez pamięci” Michela Gondry’ego oraz wczesnych filmów Woody’ego Allena, takich jak „Zelig”, „Złote czasy radia”, czy „Wspomnienia z gwiezdnego pyłu”. Absolutnie fantastyczna historia wzbogacona o wątek podróżowania w czasie. Scenariusz „Człowieka z magicznym pudełkiem” otrzymał specjalne wyróżnienie w prestiżowym konkursie ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego w Cannes.

28.10.2016Człowiek z magicznym pudełkiem

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×