czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies". Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Maria Krawczyk-Gołas, żona zmarłego przed rokiem legendarnego aktora Wiesława Gołasa wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wdowa po artyście regularnie odwiedza cmentarz Powązkowski i dba o ich wspólny grób. Teraz Pani Maria postanowiła wyznać, jak się czuje kilka miesięcy po jego odejściu. Jej słowa chwytają za serce.

03.06.2022Czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies". Barbara Krafftówna przedwcześnie pochowała dwóch mężów i syna. Odeszła w wieku 93 lat

Barbara Krafftówna była jedną z legend polskiego kina. Odeszła 23 stycznia 2022 roku. 93-letnia aktorka znana była publiczności z roli Honoraty w serialu "Czterej pancerni i pies", jednak niewiele osób wie, że Barbara Krafftówna w życiu osobistym przeżyła wiele tragedii. O tym opowiada film "Krafftówna w krainie czarów", który zaprezentowano na festiwalu Młodzi i Film 2021 w Koszalinie.

04.02.2022Czterej pancerni i pies

"Ranczo". Franciszek Pieczka wybrał "świństwo, deprawację i bezbożność", jak jego ojciec określał aktorstwo . Zobacz, jak zmieniał się 94-letni aktor!

Wielki, wybitny, genialny - nie są to słowa na wyrost. Franciszek Pieczka już za życia stał się aktorską legendą. Choć wystąpił w wielu fantastycznych filmach, jest kojarzony przede wszystkim z dwoma kultowymi serialami - "Ranczo" i "Czterej pancerni i pies". Jak się zmieniał w ciągu swojej niemal 70-letniej kariery zawodowej i jak dziś żyje Franciszek Pieczka?

18.01.2022Czterej pancerni i pies

Pogrzeb Wiesława Gołasa. Wybitny aktor spoczął na Powązkach. Uroczystości pogrzebowe aktorskiej legendy odbyły się w kościele św. Karola Boromeusza

Wiesław Gołas zmarł w czwartek 9 września 2021 po drugim wylewie w wieku 90 lat. By go pożegnać, na powązkowski cmentarz przybyło wiele znanych osobistości świata kultury i polityki w tym m.in. Wiktor Zborowski, Janusz Gajos i Daniel Olbrychski. Pogrzeb Wiesława Gołasa odbył się w kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie. Aktor spoczął na cmentarzu powązkowskim. Zamieszczamy zdjęcia z ostatniej drogi wybitnego artysty.

14.09.2021Czterej pancerni i pies

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×