"Czyściec". Małgorzata Kożuchowska gwiazdą nowego katolickiego filmu o objawieniach i tym, co czeka nas po śmierci! Kiedy premiera?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego polskiego katolickiego filmu pt. "Czyściec". Gwiazdą produkcji jest Małgorzata Kożuchowska, która wcieli się Fullę Horak . Sprawdźcie szczegóły produkcji.

Multimedia

Ludzie od najdawniejszych czasów zastanawiali się, co czeka ich po śmierci. I chociaż nikomu nie udało się zgłębić sedna tajemnicy, to na przestrzeni wieków pojawiały się osoby, które widziały więcej - jak np. Fulla Horak, św. Faustyna Kowalska czy św. Ojciec Pio. Wspomniani mistycy - ludzie, którzy otrzymali łaskę bycia odwiedzanymi przez dusze czyśćcowe - to niektórzy spośród bohaterów filmu Michała Kondrata pt. "Czyściec".

Nowe dzieło twórcy filmów "Miłość i Miłosierdzie" i "Dwie Korony" to poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat. To także filmowe przypomnienie postaci najwybitniejszych teologów i naukowców, od lat badających stan świadomości człowieka w momencie śmierci ciała.

"Miłość i miłosierdzie". Rekolekcyjna czytanka, czyli polskie kino religijne wciąż nie jest w formieZobacz więcej

W czasie wizyty u znajomych, Fulla Horak (Małgorzata Kożuchowska) poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowych poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty. Pewnej nocy, pogrążona w modlitwie Fulla doświadcza objawienia. Ukazuje się jej Magdalena Zofia Barat – zmarła 70 lat wcześniej założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca.

To pierwsza z dusz Świętych Opiekunów, które będą nawiedzać mistyczkę. Kolejne, w tym Jana Bosko, Teresy od Dzieciątka Jezus czy Joanny d’Arc, odkryją przed kobietą niezwykłą wiedzę na temat nieba, piekła i czyśćca. Wszystkie te doświadczenia Fulla opisze w swojej książce „Piękna Pani” w rozdziale „Zaświaty”. A zawarta w niej mądrość wykroczy poza czas i przestrzeń, łącząc w jedno duchowe doświadczenia Fulli oraz objawienia świętego Ojca Pio, błogosławionego Ojca Stanisława Papczyńskiego i świętej Faustyny Kowalskiej.

"CZYŚCIEC" W KINACH OD 23 PAŹDZIERNIKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sommer (gość)

    Czy może być, coś bardziej obrzydliwej, niż taki film?

    04.03.2021 16:05
  • Gorszy sort (gość)

    Nóż ja pierdaczę to będzie zapewne hicior (specjalnie napisane w ten sposób). Normalnie pewno pisany na podstawie wspomnień kogoś kto tam był. Normalnie rewelka. Chyba się będzie kwalifikowało do katolickiego Oskara.

    08.10.2020 10:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×