dancing with the stars taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel mógł wystąpić w poprzedniej edycji programu! Finalnie jednak się nie zgodził. Stoi za tym wyjątkowo smutny powód

Od czasu, gdy Marcin Hakiel rozstał się z Katarzyną Cichopek, nie może narzekać na brak medialnego zainteresowania swoją osobą. Okazuje się, że tancerz dostał propozycję występu w minionej już 13. edycji "Dancing with the stars". Finalnie jednak z niej nie skorzystał. W ostatnim wywiadzie tancerz przyznał, dlaczego podjął taką, a nie inną decyzję.

04.11.2022Taniec z gwiazdami

Ilona Krawczyńska wygrała "Taniec z Gwiazdami" i podpadła swoim zachowaniem! Kim jest zwyciężczyni "Dancing with the Stars"? Co o niej wiemy?

Za nami emocjonujący finał 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Najcenniejsze trofeum - Kryształową Kulę - wytańczyła sobie Ilona Krawczyńska, której na parkiecie towarzyszył Robert Rowiński. Kim jest zwyciężczyni tanecznego show? Co o niej wiemy? Ilona Krawczyńska otwarcie stwierdza, że nie lubi show biznesu.

04.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Maja Rutkowski obraziła Wiesława Nowobilskiego? Jej zdaniem to Krzysztof Rutkowski jest "legendą za życia"

W jednym z najnowszych wywiadów Maja Rutkowski postanowiła odnieść się do uczestników, których występy w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" wzbudzały największe emocje wśród telewidzów. Mowa tutaj o jej mężu Krzysztofie Rutkowskim, a także o Wiesławie Nowobilskim, znanym z programu "Nasz nowy dom". Co takiego powiedziała?

03.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami". Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska dotarli do finału. Jak wyglądała ich droga na szczyt? Nie zawsze wszystko wychodziło im na parkiecie!

Dobiega końca 13. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". W finale zmierzą się dwie pary, które, zdaniem widzów, najlepiej radziły sobie na parkiecie. Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska wraz ze swoimi programowymi partnerami zaprezentowali wiele różnych choreografii. Jak wyglądała ich droga na szczyt?

27.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Jacek Jelonek i Michael Danilczuk idą jak burza! Ich wspólny taniec z Piotrem Mrozem zachwycił dosłownie wszystkich

Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy popisali się wyjątkowymi układami, jednak to wspólny taniec Jacka Jelonka, Michaela Danilczuka i Piotra Mroza wywołał największy zachwyt wśród widzów!

25.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku doszło do oszustwa? Te słowa jednoznacznie na to wskazują! Chodzi o występy Wiesława Nowobilskiego

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza wśród widzów wiele skrajnych emocji. Ku niezadowoleniu większości z nich, w ostatnim odcinku z programem pożegnali się Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Odpadnięcie pary, która przez wielu była uważana za faworytów rozgoryczyło fanów show do tego stopnia, że ci zaczęli się dopatrywać oszustwa ze strony organizatorów. We wszystko miałaby być uwikłana osoba Wiesława Nowobilskiego, której udało awansować do półfinału.

18.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 7. Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz odpadają! To był ich najlepszy występ w tej edycji programu

Za nami 6. odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem gwiazdy zaprezentowały swoje taneczne umiejętności w tercetach ze swoimi najbliższymi. Decyzją telewidzów z tanecznym show pożegnali się Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

10.10.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×