dancing with the stars

Dominika Gwit schudła? "Widać ogromną różnicę". Zobaczcie, jak wygląda teraz i jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Aktorka przeszła metamorfozę

Dominika Gwit kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda polskich seriali chudła na oczach milionów widzów. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Pani Dominika schudła, widać ogromną różnicę" - napisała jedna z internautek. Co na to aktorka? W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Dominiki Gwit. Zobaczcie, jak się zmieniła.

29.04.2022Taniec z gwiazdami

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba świętuje urodziny! Wspominamy jej występy w "Tańcu z Gwiazdami". Co o jej występie powiedzieli uczestnicy programu "Goglebox"?

Sylwia Bomba, 2 grudnia, świętuje 35. urodziny. Z tej okazji wspominamy jej występ w 12. edycji "Tańcu z Gwiazdami". Zanim jednak Sylwia zaczęła pokazywać swoje umiejętności na parkiecie, śledziła telewizyjne show ze swojej kanapy w programie "Googlebox". Co mówiła wówczas występach gwiazd i jurorach? Jak koledzy z programu podsumowali jej taneczny debiut?

02.12.2021Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×