ddtvn

„Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer zerwał zaręczyny z 25-letnią Julią? Prezenter wydał oświadczenie odnośnie sensacyjnych doniesień

Filip Chajzer w ostatnim czasie pojawia się w mediach w odniesieniu do jego nowego związku z 25-letnią Julią. Para niedawno się zaręczyła i przestała ukrywać - do sieci trafiło wspólne zdjęcie. Teraz jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że to już koniec miłosnej historii, a związek prezentera to już przeszłość. Filip Chajzer odniósł się do medialnych sensacji i wydał oświadczenie.

24.01.2023Dzień Dobry TVN

„Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer pokazał narzeczoną! Tak wygląda tajemnicza 25-letnia Julia, w której zakochał się prezenter

Filip Chajzer, prezenter „Dzień Dobry TVN”, w ostatnim czasie zdążył się rozstać i ponownie zakochać. Jego nową wybranką jest 25-letnia Julia, z którą gospodarz programu śniadaniowego niedawno się zaręczył. Wygląda na to, że nie zamierza jej dłużej skrywać przed światem - w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się wspólne zdjęcie!

28.11.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska w "Ugotowanych" przeżyła piekło. "To jedna z okrutniejszych rzeczy, jakie mnie spotkały"

Wyznanie Anny Wendzikowskiej o mobbingu w TVN wywołało dyskusję w polskich mediach. Jej wyznanie o byciu poniżaną i gnębioną w stacji okazało się metaforyczną puszką Pandory, z której wychodzą kolejne szokujące informacje. Dziennikarka nie odpuszcza i publikuje komentarze internautów, a także odniosła się do jednego z nich. Wyznała, że na planie programu "Ugotowanych" przeżyła piekło.

04.10.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Dlaczego Filip Chajzer "czuje się bardzo shamingowany w Polsce"? Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

Filip Chajzer to dziennikarz i prezenter, który długo starał się wyjść z cienia swojego słynnego ojca, Zygmunta Chajzera. Związany z "Dzień Dobry TVN" dziennikarz w wyjątkowej rozmowie z Telemagazyn.pl wyznał, że "czuje się bardzo shamingowany w Polsce". Co jest tego przyczyną i jak sobie z tym radzi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym tekście.

27.07.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×