"Demakijaż". Małgorzata Kożuchowska o mieszkaniu z Agatą Kuleszą i początkach związku z mężem Bartłomiejem [ZAPOWIEDŹ ODCINKA+ZDJĘCIA]

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek będzie gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”, który zobaczymy w najbliższą niedzielę. O czym opowie gwiazda serialu "Druga szansa" i "Rodzinka.pl"? Sprawdź szczegóły!

"Demakijaż" w niedzielę 29.04.2018 o godz. 15:00 w Polsat Cafe!

"Demakijaż" w niedzielę 29.04.2018 o godz. 15:00 w Polsat Cafe!

Do szkoły teatralnej dostała się za pierwszym razem, a trzy lata po dyplomie zagrała główną rolę kobiecą w filmie „Kiler” – jednym z najbardziej kasowych produkcji w historii polskiego kina. Od tego momentu jej kariera rozwija się błyskawicznie.

Krzysztof Ibisz: Powiedz mi co Ci się podoba w facetach, jakie cechy Cię przyciągają? Wybierasz samych przystojniaków.

Małgorzata Kożuchowska: Tak jakoś wyszło, ale dla mnie facet musi mieć poczucie humoru, musi mnie fascynować, mieć charyzmę i coś takiego co mnie zaczaruje. Dobrze, żeby był mądry i żeby jednak był silny – wówczas nie będę mogła go zdominować.

Jak wyglądały początki związku z jej mężem Bartłomiejem i co sprawiło, że się w nim zakochała? Jak dziś wygląda ich wspólne życie? Dowiemy się w programie. Aktorka opowie także o swoich pierwszych fascynacjach i studenckich czasach – usłyszymy dlaczego pierwsze dwa miesiące w szkole teatralnej przepłakała. Małgorzata opowie również o wspólnym życiu pod jednym dachem z Agatą Kuleszą i ich bardzo bogatym wówczas życiu towarzyskim. A jak jest teraz, kiedy jest żoną i matką? Na to pytanie usłyszymy szczerą odpowiedź w „Demakijażu” w niedzielę w Polsat Cafe.

Poniżej możesz zobaczyć zapowiedź programu!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn