"Demakijaż". Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska razem w programie Krzysztofa Ibisza. Tak dziś wygląda legendarna prezenterka TVP

Jolanta Fajkowska to jedna z najsłynniejszych prezenterek TVP. Co dziś u niej słychać? Fajkowska razem z córką, Marią Niklińską, gościła niedawno w programie Krzysztofa Ibisza pt. "Demakijaż". Zobaczcie zdjęcia z odcinka, w którym wystąpią matka i córka. Kiedy emisja w tv?

Multimedia

Jolanta Fajkowska z córką w programie Krzysztofa Ibisza. Tak dziś wygląda legendarna prezenterka TVP

W sobotę 14 maja odbyły się nagrania do programu "Demakijaż". Zaproszeni goście opowiadają o życiu, sukcesach, porażkach i tym, czego nie można zobaczyć w mediach. Tym razem w niezwykle szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem swoimi doświadczeniami i przemyśleniami podzieliły się Maria Niklińska i jej mama Jolanta Fajkowska.

Zachwycała klasą, urodą i profesjonalizmem. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

Więzy krwi widać na pierwszy rzut oka, ale obie nie zawsze miały ze sobą dobry kontakt. Jolanta Fajkowska, gdy Maria była mała dużo pracowała i rzadko bywała w domu. Marię wychowywali dziadkowie. Tożsamość ojca aktorki długo była przed nią skrywana, aż do momentu wejścia Marii w okres buntu. Wówczas, jako nastolatka, postanowiła na własną rękę skontaktować się z ojcem. Nie odzyskała z nim dobrych relacji, ale udało jej się poznać przyrodnie siostry. Maria wyprowadziła się z domu mając 18 lat i przez lata miała bardzo słaby kontakt z mamą.

Jednak ostatnio Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska spędzają ze sobą coraz więcej czasu, a ich relacje zdecydowanie się poprawiły. Dziś Jolanta Fajkowska skupia się na pisaniu książek, po tym jak pod koniec 2020 roku zrezygnowała z kariery w mediach.

Maria Niklińska rozwija swoją karierę aktorską - od 2012 roku występuje w serialu "Na wspólnej". Poza tym jest również piosenkarką. Na początku tego roku nagrała piosenkę "Pomiędzy nami" zapowiadającą drugą płytę artystki "Marlen".

Program "Demakijaż" można oglądać na antenie Polsatu Café w każdą niedzielę o godzinie 15:00.

W galerii publikujemy zdjęcia matki i córki. Zobaczcie, jak dziś wygląda Jolanta Fajkowska!

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×