dla dzieci

"Atomówki". Została ogłoszona aktorska obsada serialu! Kto zagra w ekranizacji kultowej animacji "The Powerpuff Girls"? Czy nowa produkcja powtórzy sukces "Przeznaczenie: Saga Winx"?

Pierwszy odcinek serialu opowiadający o przygodach trzech sióstr obdarzonych supermocami, Atomówek walczących ze złem, miał swoją premierę w 1998 roku. Dla wielu nastolatków i młodych dorosłych animacja ta jest wręcz kultowa. Obecnie stacja The CW pracuje nad aktorską wersją serialu. Kto zagra główne role?

10.03.2021Atomówki

Bajki i filmy familijne na święta 2020. Jakie produkcje dla dzieci zobaczymy w Boże Narodzenie 2020? [PROGRAM TV, ŚWIĘTA W TV]

Boże Narodzenie to dobry moment na spędzenie wartościowego czasu całą rodziną. Bardzo pomocne w tym mogą okazać się bajki dla dzieci i filmy familijne. W czasie Świąt Bożego Narodzenia w telewizji nie zabraknie zarówno produkcji z gwiazdkowym akcentem, jak i filmów, które dobrze się ogląda niezależnie od pory roku. Sprawdź, jakie bajki i filmy dla dzieci obejrzymy w Gwiazdkę 2020!

24.12.2020Święta w TV

"Między nami, misiami: Film". Dawid Kwiatkowski zdubbingował bohatera animacji Cartoon Network! Kiedy premiera filmu?

Już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji. „Między nami, misiami: Film” opiera się na wielokrotnie nagradzanym serialu wyreżyserowanym przez Daniela Chonga. Opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody. Jednak ich sąsiedzi nie podzielają tego entuzjazmu… W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura.

20.11.2020Między nami misiami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×