Dobra robota

Przeczytaj także:

"Gogglebox. Przed telewizorem". Joachim Zeiske zmienił się nie poznania! Gwiazdor TTV zaszalał z fryzurą!

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który szturmem zdobył polską telewizję. Chyba nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu! Jedną z gwiazd programu telewizji TTV jest Joachim Zeiske, który ocenia programy telewizyjne razem z mamą i babcią. Teraz jednak młody mężczyzna nie przypomina dawnego siebie! Zaszalał z fryzurą! Zobaczcie sami!

13.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! To małżeństwo nie ma żadnych szans? Co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 11. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wśród par "ŚOPW 7" żadnej większej poprawy. Piotr i Dorota wciąż nie wiedzą na czym stoją, a Agnieszka planuje wspólne życie u boku Kamila. Czy jej mąż ma podobne plany? Jednak widzowie z pewnością największą uwagę zwrócą na... żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"!

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Pałacowe love". Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z "Gogglebox" poprowadzą randkowy show TTV! Kiedy premiera?

„Pałacowe love” to nowy, autorski format randkowy Player Original, który na antenie stacji TTV pojawi się już 1 lutego 2022. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

15.01.2022Pałacowe love

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×