"Doda. 12 kroków do miłości" odcinek 4. Elegant po przejściach i książę na koniu. Czy któryś z nich zdobył serce Dody?

Za nami 4. odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Za Dorotą Rabczewską kolejne randki, ale czy znalazła tego jednego, jedynego? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 4. odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości".

Multimedia

"Doda. 12 kroków do miłości” - co się wydarzyło w 4. odcinku?

W czwartej odsłonie psychologicznego eksperymentu "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka udała się na siódmą i ósmą randkę, podczas których przejechała się na koniu, zjadła wykwintny posiłek w restauracji z widokiem na Warszawę, a także wygłosiła wykład o jelitach i wyznała, że śpi w… pieczarze.

Pierwszy z kandydatów polecił Dodzie by ubrała się wieczorowo, ale na spotkanie w dzień. Efekt? Ekskluzywna eskorta! Robię film o dziewczynach z Dubaju a sama tak wyglądam - stwierdziła Doda. Randka początkowo była obiecująca! 39-letni Kuba wyglądał według niej na starszego. Mężczyzna zdradzał, że "zapracował" na swój wygląd: był lekkoduchem i dopiero niedawno się ustatkował. To, że w ciągu dwóch lat w jego rodzinie cztery osoby zmarły na raka, zainspirowało go do tworzenia suplementów zdrowotnych, z czego zrobił biznes.

Niestety, finalnie nie zagrało. Doda ostatecznie zniechęciła się do Kuby, gdy powiedział, że regularnie pozwala sobie na śmieciowe jedzenie. Spotkanie skończyło się niemal kłótnią. Jeżeli raz w tygodniu nie szanuje siebie, to jak ja mam od niego wymagać, że będzie mnie szanował całe życie? - podsumowała Doda.

Doda poszła na randkę ginekologiem. Zaiskrzyło? "Była energia seksualna"Zobacz więcej

To pierwsza osoba, z którą przez połowę randki myślałam, że mogę się spotkać drugi raz - powiedziała potem artystka w gabinecie u Leszka Mellibrudy.

Kolejny kawaler przyjechał na randkę konno. O ja pier…, dobre ciacho!, krzyknęła Doda na widok Daniela. Rozmowa układała im się bardzo dobrze, a do tego porozmawiali o... świadomych erotycznych snach! Niestety, mężczyzna okazał się zbyt mało spontaniczny dla Dody. Aczkolwiek, może jest szansa na kolejną randkę!

Doda zaryzykowała z niewiele zasłaniającą kreacją. Chciała ponownie zszokować opinię publiczną? Zobacz więcej

Doda opowiedziała też o swoich zwyczajach sypialnianych – sypia w zupełnie wygłuszonym i zaciemnionym pokoju, który sama nazwała pieczarą. Jej wypoczynek trwa dziewięć godzin. Spotkała się także ze swoja przyjaciółką Anetą i jej dziećmi. Relacja maluchów z ciocią Dodą jest naprawdę rozczulająca. Wiele wzruszeń dostarczyła scena pożegnania Dody i Anety. Kiedy przyjaciółka szeptała jej do ucha jak bardzo chciałaby, żeby Doda była szczęśliwa, piosenkarka miała zgoła odmienne spostrzeżenia.

Ale ci serce napier…. Dziwne, że czujemy to pod naszymi silikonami, zauważała Doda. Ja nie mam silikonów, prostuje Aneta. A no tak, tylko ja mam, przyznała gwiazda.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Doda jak Doda, ale ten psycholog to porażka. Mam wrażenie że on się jej boi.

  25.09.2022 17:11
 • NIEfan (gość)

  Doda powinna występować w Kiepskich.

  25.09.2022 12:33
 • Emerytka (gość)

  Doda już nie wie co ma z Saba zrobić jak podnieść oglądalność jest żałosna jej czas już dawno minoł

  25.09.2022 12:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×