Doda i największe skandale z jej udziałem. To z nimi wokalistka była skonfliktowana i o to kłóciła się najczęściej!

Dorota Rabczewska uchodzi za jedną z najbardziej konfliktowych osób w polskim show biznesie. Na przestrzeni lat głośno było o wielu skandalach z jej udziałem. Doda kłóciła się publicznie wieloma innymi celebrytami. O co poszło? Sprawdzamy!

Multimedia

Doda największą skandalistką

Doda to celebrytka, której nie da się nie kojarzyć. Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą. Wszystko przez jej indywidualny styl, ostre wypowiedzi i skandale, które wywołuje. Początki jej kariery to stroje, które szokowały. Choć najpierw uznano je za kiczowate, później stały się wzorem do naśladowania przez wielu fanów. 37 artystka zaskakuje od zawsze. W mediach niejednokrotnie poruszane były afery z jej udziałem i jej konflikty z innymi celebrytami. Przypomnijmy te najgłośniejsze w galerii.

Zobacz galerię

Afera o "Dziewczyny z Dubaju"

Aktualnie głośno jest o kolejnej aferze z udziałem Dody. Chodzi o film Dziewczyny z Dubaju, którego piosenkarka jest producentką kreatywną. Reżyserem filmu jest Maria Sadowska. Choć produkcja jest już na ostatniej prostej, obie panie nie zostały dopuszczone do prac postprodukcyjnych przez producenta i byłego męża Dody - Emila Stępnia.

Stępień twierdzi, że film jest już skończony, z czym nie zgadza się Dorota Rabczewska.

  • (...) Film wciąż jest w fazie końcowej biorąc pod uwagę wyliczankę od postprodukcji decyzji do podjęcia równoległy montaż reżyserki, który jest odpowiedzią na zarzuty ze film się dłuży ,nie przesunie premiery w czasie , a jest jej prawem i wręcz artystycznym obowiązkiem - napisała na facebooku Doda.

Gwiazdy kultowych polskich filmów i seriali. Co dzisiaj robią i jak wyglądają? Zobacz więcej

Jedno jest pewne - film będzie mocny. W produkcji Dziewczyny z Dubaju zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego.

Emi to młoda, ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… - czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Premiera filmu jest zapowiedziana na 26 listopada 2021 roku.

Głośnych spraw było więcej

Doda jest osobowością obok której nie można przejść obojętnie. Co jakiś czas pojawiają się głośne tematy z artystką w roli głównej. Sprawdź w galerii, z kim i o co kłóciła się Doda.

Zobacz galerię

Drogie auta i miłość na sprzedaż. Oto pierwszy zwiastun filmu Dody!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×