Tak zmieniała się Dominika Gwit. Zobaczcie, jak wygląda teraz i jak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Aktorka przeszła metamorfozę, przed nią kolejna zmiana

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Dominika Gwit kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda polskich seriali chudła na oczach milionów widzów. Kiedy waga wróciła, nie szczędzono jej komentarzy. Tymczasem Dominikę Gwit czeka prawdziwa zmiana - zostanie mamą! W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Dominiki Gwit. Zobaczcie, jak się zmieniała.
Dominika Gwit kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda polskich seriali chudła na oczach milionów widzów. Kiedy waga wróciła, nie szczędzono jej komentarzy. Tymczasem Dominikę Gwit czeka prawdziwa zmiana - zostanie mamą! W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Dominiki Gwit. Zobaczcie, jak się zmieniała. pawel wisniewski / polska press
Dominika Gwit kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie media. Gwiazda polskich seriali chudła na oczach milionów widzów. Odkąd przytyła, a potem szczerze mówiła o swojej otyłości i jej leczeniu, pod wieloma zdjęciami, które publikowała pojawiały się nie zawsze grzeczne komentarze, w których doszukiwano się utraty lub pojawienia się kolejnych kilogramów u aktorki. Teraz jednak czeka ją prawdziwa zmiana: Dominika Gwit jest w ciąży i za kilka miesięcy zostanie mamą! W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia aktorki. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Dominika Gwit - kariera

Dominika Gwit to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd i prawdziwa osobowość telewizyjna. Urodzona 22 czerwca 1988 r. w Gdyni aktorka, swoją karierę rozpoczynała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Popularność przyniosła jej rola Kai z głośnego filmu Katarzyny Rosłaniec pt. "Galerianki". Później przyszły role w serialach TVN: "Przepis na życie" i "Singielka". Gwit przez pewien czas działała także w obszarze mediów i public relations. Wydała również książkę pt. "Moja droga do nowego życia", w której opisała swoją walkę z nadwagą.

To właśnie o jej niesamowitej przemianie w 2015 roku rozpisywały się wszystkie portale plotkarskie. Gwit długo walczyła z otyłością, ale schudła wtedy ponad 50 kilogramów. Cała Polska zachwycała się jej metamorfozą. -Miałam 3. stopień otyłości i postanowiłam powalczyć o swoje zdrowie - mówiła w "Fakcie".

Dominika Gwit: metamorfoza

Dominika Gwit szybko schudła i czuła, że osiągnęła swój cel. Nawet teraz, po efekcie jojo, motywuje ludzi do zmian i często porusza temat poczucia własnej wartości.

No i stało się. Stoi przed Wami 33-letnia kobieta. Jestem piękna, szczęśliwa, mądra, inteligentna, spełniona. Kocham siebie. Ale nie jestem idealna, bo ideałów nie ma. I dobrze mi z tym. Największym moim sukcesem jest to, że patrząc na siebie w lustrze - uśmiecham się. Lubię to robić. Jestem z siebie dumna i pogodzona ze sobą. Kocham świat, kocham Ludzi. Dziękuję Wam, że tu ze mną jesteście - napisała na Instagramie w dniu swoich 33. urodzin.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CgoK7JIoFjA/[/instagram]

Dominika Gwit jest w ciąży!

Dziś Dominika Gwit jest szczęśliwą mężatką. Swoich fanów zaraża pozytywną energią i urokiem. Mimo wszystko co jakiś czas internauci zwracali uwagę na sylwetkę aktorki.

Na 100% Pani Dominika schudła, widać ogromną różnicę. Jedno pozostaje u pani Dominiki niezmienne: urok osobisty i pozytywna energia. Za to uwielbiam tę kobietę

Kilogramy u Ciebie lecą na łeb na szyję????.Kurcze jak to jest,że u Ciebie widzę spadek z każdym dodanym zdjęciem a u siebie nic...????

Niesamowicie Pani schudła, bardzo ładnie Pani wygląda :)

To tylko niektóre z komentarzy, które zostawiali fani na profilu Dominiki Gwit na Instagramie. Tymczasem w sierpniu 2022 roku dowiedzieliśmy się, że Dominika Gwit jest w ciąży. To dopiero zmiana!

Zobaczcie w galerii, jak przez lata zmieniała się Dominika Gwit.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn