Dorota Wellman oddała biednym 200 tys. złotych

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Duże pieniądze zarobione w reklamie jogurtu Dorota Wellman oddała potrzebującym!

CZYTAJ TAKŻE:
NAJBARDZIEJ WPŁYWOWE KOBIETY W POLSCE
GWEN STEFANI PRZEKAZAŁA MILION DOLARÓW NA RZECZ JAPONII

"Super Express" zapewnia, że 100.000 złotych** trafiło do fundacji TVN "Nie jesteś sam", zaś drugie tyle na konta kilku hospicjów**.

  • Przekazałam 100 tysięcy na rzecz Fundacji TVN, ponieważ wiem, że te pieniądze trafią do tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Pozostałą kwotą wspomogłam inne organizacje charytatywne, które przekażą pieniądze najbardziej potrzebującym - powiedziała Wellman serwisowi plejada.pl.

CZYTAJ TAKŻE:
2,4 MILIONA DOLARÓW DLA CHORYCH
PITT I JOLIE DALI PÓŁ MILIONA OFIAROM TORNADA

  • Chciałabym wprowadzić nową modę, jeśli ktoś zarabia duże pieniądze na własnym wizerunku, który zbudował dzięki telewizji, uważam, że powinien podzielić się tymi pieniędzmi z innymi. Wszystkich serdecznie do tego zachęcam. Była to dla mnie ogromna przyjemność i jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc - powiedziała Plejadzie.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn