Dramat w „M jak miłość" przed świętami Bożego Narodzenia. Strata dziecka i walka o życie! [STRESZCZENIA ODCINKÓW 1694-1695]

Czas sprawdzić, co wydarzy się przed świętami w „M jak miłość". Dramat będzie gonił dramat. Magda ucieknie na Podlasie, a Budzyński będzie wspierał Julię, która straci dziecko i będzie walczyć o życie. Co z nią będzie? Oto, co się wydarzy!

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1694. w poniedziałek 19.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Iza przez nadmiar obowiązków jest coraz bardziej zmęczona, co niepokoi Marcina, który nie chce, by oboje ciągle się rozmijali. W pracy Chodakowski kolejny raz pomaga Ewelinie. Tym razem kobieta czuje, że ktoś cały czas ją śledzi, a Marcin odkrywaw końcu, że jego klientkę obserwuje detektyw Alicja Leśniewska _ na zlecenie jej zazdrosnego kochanka. Kasia przeżywa dramat, bo stan Kuby się pogarsza i jego lekarz mówi dziewczynie, że choremu może pomóc już tylko cud.

Argasiński załatwia jednak Karskiemu eksperymentalną terapię na oddziale swojego kolegi i doktor Stawska odzyskuje dzięki temu nadzieję. W klinice pomoc koleżance oferują także Olek z Arkiem. Tymczasem Lilka pracuje już dla Chodakowskich jako niania i opowiada Anecie o swoich problemach z Ethanem.

Mikołaj Roznerski na zdjęciach sprzed lat. Co za metamorfoza!Zobacz więcej

„M jak Miłość” odcinek 1695. we wtorek 20.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Budzyński wciąż otacza w szpitalu opieką Julię, która jednak traci dziecko. Dostaje krwotoku i sama też walczy o życie.

Tymczasem Magda ukrywa się na Podlasiu, ignorując kolejne wiadomości od męża i kontaktując się jedynie z Kingą. Zduńscy przyjmują w Siedlisku pierwszego gościa: programistę Karola, którego pobyt na wsi okazuje się wyjątkowo pechowy. Po kolejnych problemach letnik wybucha wściekłością i zapowiada koszmarną recenzję pensjonatu w sieci. Sytuację ratuje jednak Maria, udając klientkę Siedliska i oczarowując Karola. Jagoda odkrywa, że jej ojciec pochodzi z Grabiny lub okolic ale nie ma zupełnie pomysłu, jak go odszukać. Poza tym dziewczyna kolejny raz próbuje zbliżyć się do Tadeusza, który w efekcie wyznaje, jak bardzo mu na niej zależy.

Zobacz najnowsze zdjęcia z serialu w galerii!

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Maiwa Piotr Majoa Baeta (gość)

    Maiwa Piotr Majoa Baeta

    09.12.2022 15:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×