"Druga twarz". 2. sezon rewolucyjnych metamorfoz na antenie TVN! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Gilon, Tyszka, Wędzikowska i Urbański - bezkonkurencyjny team ekspertów w akcji. Tam gdzie miesza się profesjonalizm i silne charaktery, nie obejdzie się bez konfliktów. 2. sezon programu "Druga twarz" zostanie zaprezentowany na antenie telewizji TVN! Kiedy premiera?

Multimedia

"DRUGA TWARZ" SEZON 2 - PREMIERA W SOBOTĘ, 26 MAJA, O GODZINIE 13:50 NA ANTENIE TVN

Przed nami nie lada gratka dla fanów „Drugiej Twarzy”. Od soboty na antenie TVN zagości 2. sezon rewolucyjnych metamorfoz zarówno cielesnych, jak i duchowych. A w nim radykalni fani mrocznego metalu i ludzie, którzy mają swoisty sposób ekspresji. Jedni na swój wizerunek pracowali latami, inwestując majątek w tatuaże i drogie stylizacje, inni już dawno przestali myśleć o sobie i swoich potrzebach. Wreszcie postanowili zawalczyć o swoją drugą twarz i wygrali szansę na nowe życie!

Marcin Tyszka rezygnuje! Dlaczego Karolina Gilon będzie musiała ukrywać dekolt? [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W najbliższym odcinku pierwsza z bohaterek, Ela zazwyczaj wychodzi na miasto uzbrojona w naboje i kolczasty oręż. Dzisiaj nie chce już uciekać przed samą sobą i jest gotowa na zmianę! Ale nie wszyscy eksperci uwierzą, że ta metamorfoza ma szansę się udać. Czy po raz pierwszy w historii programu bohater usłyszy „nie”?

Kolejna bohaterka, Danusia kilka lat temu straciła coś, co pozwalało jej czuć się kobietą. Próbowała wszystkiego, żeby odzyskać pewność siebie, wszystkiego poza tym, co przygotował dla niej Łukasz. Czy jego „lekarstwo” zadziała? Krzysiek zgłosił się do programu, żeby pokazać mamie, że może wyglądać inaczej. Czy uda mu się dotrwać do finału, a może zobaczymy w nim kogoś zupełnie innego? Ta przemiana przybierze zaskakujący obrót.

Poleją się krew, pot i łzy! Łukasz Urbański zamieni nożyczki na przybory do makijażu. Marcin Tyszka będzie musiał bronić pracy ekspertów, a Malwina pokaże odrobinę… za dużo. W końcu wybuchnie bunt na pokładzie! Metamorfoza naprawdę zawiśnie na włosku. Czy Karolinie uda się uratować finał?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×