"Drzewo marzeń" odcinek 5. Wzruszająca historia pana Darka ze szkoły w Grójcu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Szymon Starnawski
fot. Szymon Starnawski
"Drzewo marzeń" Mateusza Gesslera w 5. odcinku zawitało do Grójca! Tam dzieci postanowiły spełnić marzenie swojego woźnego - pana Darka.

"Drzewo marzeń" w niedziele o godz. 18:00 w TVN!

"Drzewo marzeń" w niedziele o godz. 18:00 w TVN!

"Kierunek Grójec!" – zarządził Mateusz Gessler i tam ustawił swoje drzewo marzeń. Spotkał fantastyczne dzieciaki, które opowiedziały mu jakie marzenia mają ich najbliżsi. Mateusz długo się zastanawiał zanim wybrał trzy spośród nich.

Okazało się, że dzieciaki wprost uwielbiają swojego szkolnego woźnego. Pan Dariusz bardzo się o nie troszczy, dla wielu jest jak wujek i tak też o nim mówią. "Bardzo lubię pana Darka, dlatego że myśli o nas więcej niż o sobie" - napisał jeden z uczniów.

Gabrysia i Antek wiedzieli, że wielkim marzeniem woźnego jest podróż do Rzymu, a konkretnie do Watykanu. - Moja mama, jak byłem dzieckiem powtarzała mi jedną rzecz - dobro zawsze wraca. I dzisiaj wróciło do ciebie Darek - powiedział Mateusz Gessler. Pan Darek z żoną wyruszyli więc w swoją pierwszą podróż samolotem - do Wiecznego Miasta.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn