Dwa Brzegi 2018. Grażyna Torbicka, Joanna Kulig, Magdalena Boczarska, Danuta Stenka i inni na festiwalu. Jak się zaprezentowali? [ZDJĘCIA]

Wystartował 12. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W panelach dyskusyjnych uczestniczą w tym roku gwiazdy filmów i seriali m.in. Joanna Kulig, Magdalena Boczarska Bartłomiej Topa czy Danuta Stenka. Jak zaprezentowali się na festiwalu w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Po dwunastu miesiącach przygotowań wystartowała 12. edycja Festiwalu Dwa Brzegi. Wydarzenie kulturalne prezentujące cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin przyciągnęły ponownie tłumy gwiazd.

Grażyna Torbicka opowiada o filmie otwarcia festiwalu Dwa Brzegi [WIDEO]Zobacz więcej

Maja Komorowska, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Szapołowska, Aleksandra Konieczna, Dorota Stalińska, Bożena Stachura, Klara Kochańska, Marta Prus, Maria Zmarz-Koczanowicz, Janina Ochojska. Magdalena Grzebałkowska, Żanna Słoniowska, Kalina Błażejowska, Martyna Bunda będą gościć w tym roku na Festiwalu Dwa Brzegi. Częśćz nich już pojawiła się podczas paneli dyskusyjnych na festiwalu Dwa Brzegi.

W Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą obecna jest również dyrektor artystyczna festiwalu Grażyna Torbicka. Jak znani zaprezentowali się w pierwszych dniach festiwalu Dwa Brzegi? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

FESTIWAL DWA BRZEGI ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 28.07-05.08 W KAZIMIERZU DOLNYM I JANOWCU NAD WISŁĄ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×