Dzieci gwiazd 2022. Joanna Opozda, Ewa Farna i inne gwiazdy, które urodzą w 2022 roku

Dzieci gwiazd 2022. Jedne są już w zaawansowanej ciąży, inne dopiero co ogłosiły światu, że zostaną mamami. Te polskie celebrytki w 2022 roku urodzą dziecko! W których znanych rodzinach na świat przyjdzie maleństwo? Sprawdziliśmy!

Multimedia

Celebrytki, które zostały mamami

W 2021 roku wiele znanych Polek urodziło dziecko. Wśród nich były między innymi Ida Nowakowska, Zofia Zborowska, Aleksandra Domańska czy Agnieszka Włodarczyk. Już wiadomo, że i w 2022 roku mamami zostanie kilka celebrytek.

Ida Nowakowska, Zofia Zborowska, Agnieszka Włodarczyk zostały w tym roku mamami. Kto jeszcze? Zobacz więcej

Choć mamy dopiero pierwsze dni stycznia, pierwsze "znane" dziecko w tym roku już jest na świecie. Mowa o synku Małej Ani z "Warsaw Shore". Dla Anny Sowńskiej był to wyjątkowy przełom roku. Kobieta trafiła do szpitala w ostatnich dniach grudnia i... urodziła w samego sylwestra, jednak już po północy. Jej synek otrzymał imię Natan.

Natanek nam zrobił takiego sylwestra, że głowa mała. Jest pierwszym dzieckiem urodzonym na Łubinowej w 2022 roku - powiedziała na InstaStory świeżo upieczona mama.

Mężem celebrytki jest sportowiec Adam Sowiński.

One urodzą w 2022 roku

W najbliższym czasie kilka innych znanych kobiet będzie cieszyło się z przyjścia na świat potomstwa. Kilka z nich jest w zaawansowanej ciąży, a niektóre dopiero co ogłosiły światu radosną nowinę.

Wielu fanów czeka na narodziny synka Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Para została małżeństwem 7 sierpnia 2021 roku. Tuż po ślubie media obiegła informacja o ciąży Joasi Opozdy. Ostatniego dnia 2021 roku aktorka zdradziła światu, jak będzie miała na imię jej pociecha. Synek, kiedy tylko pojawi się na świecie, otrzyma imię Vincent.

Piękne kreacje, znani goście, a nawet... przylot helikopterem! Tak wyglądały śluby gwiazd w 2021 roku Zobacz więcej

>Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpliwością czekam na 2022, który dla mnie będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta. Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej, jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. Do siego roku mordeczki!!! - napisała na Instagramie celebrytka.

W ciąży jest także piosenkarka Ewa Farna. Celebrytka przekazała fanom dobrą nowinę w październiku 2021, kiedy to informowała o swojej nowej płycie. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie przedstawiające album na tle mocno zaokrąglonego brzuszka.

Jedno "dziecko" w postaci płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa - brzmi opis zamieszczony pod zdjęciem.

Będzie to drugie dziecko piosenkarki i jej męża Martina Chobota. Para ma już synka urodzonego w 2019 roku.

Które celebrytki także urodzą w 2022 roku? Sprawdź w galerii!

Zobacz galerię

Zrzucili wagę, zmienili fryzury. Oto największe metamorfozy gwiazd w 2021 rokuZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×