dzieci gwiazd

„Na dobre i na złe”. Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana! Teściowa Michała Żebrowskiego do złudzenia przypomina „królową ludzkich serc”

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w czym prym wiedzie żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem swojej mamy na Instagramie, a fani osłupieli. Teściowa Michała Żebrowskiego przypomina im księżną Dianę!

04.12.2022Na dobre i na złe

„Królowe życia”. Dzieci uczestniczek programu. Córka Izabeli Macudzińskiej, syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej i inni. Oni są „w czepku urodzeni”!

Program „Królowe życia” odniósł ogromny sukces w dużej mierze za sprawą występujących w nim uczestniczek. Każda z nich to mieniący się wszystkimi kolorami barwny ptak, który nie kryje umiłowania do luksusu, przepychu i osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej. Oczkiem w głowie większości z nich nie są jednak torebki czy markowe ubrania, a ich dzieci! Wiele bohaterek hitu TTV to bowiem kochające mamy, które jak lwice bronią swoich młodych. Poznaj wszystkie „królowe”, które są matkami oraz ich piękne latorośle!

03.12.2022Królowe życia

Kim jest Paulina Nowicka, nowa żona Jakuba Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako miss i pracowała dla klubu piłkarskiego

Jakub Rzeźniczak ma nową żonę - została nią Paulina Nowicka, z którą piłkarz zaręczył się w styczniu br., klękając przed nią w Nowym Jorku. Obrączki z kolei nałożyli w bajkowej scenerii Miami na Florydzie. Kim jest druga połówka Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako modelka pracowała jako ekspertka ds. komunikacji dla klubu piłkarskiego... Dowiedz się więcej!

29.11.2022Jakub Rzeźniczak

Teresa Werner: piękna i wiecznie młoda. Aż trudno uwierzyć, że ma już 64 lata! Śląska gwiazda estrady zachwyca internautów

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - długie blond włosy to jej znak rozpoznawczy. Śląska gwiazda estrady w tym roku obchodziła 64. urodziny, w co trudno uwierzyć. Wokalistka wygląda znacznie młodziej. Zobaczcie piękne zdjęcia Teresy Werner. Też uważacie, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

21.11.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel to prawdziwa piękność! Aleksandra Linda od lat zachwyca urodą i sumienną pracą na własne nazwisko. Publikujemy jej archiwalne zdjęcia

Aleksandra Linda po ojcu i matce ma talent do utrzymywania wokół siebie nimbu tajemnicy. Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie "w starym stylu" - pracując, a nie zabiegając o uwagę mediów skandalami czy medialnymi ustawkami. Nie szuka rozgłosu na siłę, a zamiast tego skupia się na rozwoju swojej osoby - oraz swojej artystycznej duszy, której charakter oddają media społecznościowe Aleksandry. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel!

19.11.2022Psy 3. W imię zasad

Bracia Golec i ich rodziny. Tacy prywatnie są najsłynniejsi góralscy bliźniacy! Publikujemy masę zdjęć

Bliźniacy, góry, muzyka - każdy w Polsce natychmiast ma w głowie postać braci Golec, Pawła i Łukasza. To właśnie oni, wraz z żoną Łukasza Edytą, przybliżyli milionom Polaków muzykę - oraz ducha - polskich gór. W trakcie swojej kariery zagrali tysiące koncertów, a ich zasługi docenił sam prezydent Polski! Media uważnie śledziły ich losy. Jacy są prywatnie? Zobaczcie w galerii, jak się zmieniali!

17.11.2022Golec uOrkiestra

„Top Model”. Magdalena Stępień o Jakubie Rzeźniczaku. Czy czuje do niego żal? „Każdy odpowiada za siebie i swoje czyny”

Magdalena Stępień pod koniec lipca doświadczyła ogromnej tragedii - Oliwier, synek jej i Jakuba Rzeźniczaka zmarł po długiej chorobie. Po tym wydarzeniu modelka wycofała się z życia publicznego. Powoli doń wraca, dziękując za wsparcie, które otrzymała w trudnym czasie. W najnowszym wywiadzie poruszyła temat ojca swojego zmarłego dziecka. Czy czuje do niego żal?

13.11.2022Top Model

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×