Dzieci polskich gwiazd. Wychowywali się w blasku fleszy i poszli w ślady sławnych rodziców. Dzieci celebrytów, które mają chrapkę na sławę!

Polskie gwiazdy doczekały się swoich następców. Ich dzieci, które często dorastały w blasku fleszy fotoreporterów, teraz same zaczynają - lub już robią - kariery w show-biznesie. Mamy galerię zdjęć dzieci gwiazd, które poszły w ślady swoich rodziców i też chcą być sławne. Niektóre rodzinne duety mogą zaskoczyć, bo podobieństwa nie widać na pierwszy rzut oka. Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Znane dzieci znanych rodziców!

"Niedaleko pada jabłko od jabłoni" - to polskie przysłowie doskonale pokazuje, że dzieci często idą w ślady rodziców. Tak się dzieje też w polskim show-biznesie, gdzie doczekaliśmy się sporej grupy utalentowanego młodego pokolenia celebrytów i aktorów, którzy robią kariery na wzór swoich sławnych rodziców.

Część z nich powiela ścieżkę zawodową wytyczoną przez mamę lub tatę, inni spełniają się w trochę odmiennych profesjach. Obie grupy łączy jedno - skupiają na sobie uwagę mediów i są sławni. Sami oceńcie czy znani rodzice są trampoliną do kariery czy kulą u nogi, która utrudnia odniesienie sukcesu.

Zobacz zdjęcia gwiazd z mamami. Kto jest najbardziej podobny do swojej mamy?Zobacz więcej

W galerii publikujemy znane dzieci sławnych rodziców. Zobacz!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×